НАЙПРОСТІШИЙ ШЛЯХ ДО НОВОГО BMW. TRADE-IN.

Ми цінуємо час і гроші наших клієнтів, тому при покупці нового автомобіля в нашому салоні ми можемо прийняти Ваш BMW на комісію за ціною, яку встановите Ви самі, і його продажем займуться професіонали. Умови прийому не дають приводу нашим покупцям сумніватися в чесності і юридичній чистоті автомобілів з пробігом.

Ви рятуєтеся від турбот про пошук покупців на автомобіль і проблем, пов'язаних з його реалізацією. Після проведення необхідного технічного огляду та діагностики автомобіля, а також узгодження ціни, Ви їдете на новому автомобілі. Таким чином, ми економимо ваш час, гроші, а головне - нерви.

Програма поширюється на автомобілі BMW не старше 4 років, продані через мережу офіційних дилерів BMW в Україні.

За повною інформацією по програмі Ви можете звертатися до Вашого консультанта.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.