Форвард Класік

Форвард Класік

Форвард Класік

Офіційний дилер BMW

Дорогі Клієнти, ласкаво просимо в «Форвард Класік»!

Дилерський центр BMW Форвард К розташований в східній частині міста Житомира, об’їзна дорога міжнародної траси Київ-Чоп. Побудований Дилерський центр у відповідності зі стандартами концерну BMW AG.

Автосалон площею майже 250 квадратних метрів має демонстраційний зал, де розташована модельна гама автомобілів BMW.

Сервісна зона займає площу в 375 квадратних метрів. Тут встановлено новітнє ремонтне та діагностичне обладнання. Клієнтам марки запропонують повний спектр послуг з технічного обслуговування автомобілів BMW.

У сервісній зоні знаходяться 5 постів для ремонту автомобілів, де надаються: послуги з поточного обслуговування, розвал-сходження, шиномонтаж та балансування коліс, кузовні і малярно-рихтовочні роботи, два поста для мийки автомобілів.

Крім того, організована зона активного приймання: ретельний огляд машини майстром-приймальником дозволяє оперативно визначити обсяг необхідних робіт, надати клієнтові графік їх виконання, детально розібрати всі моменти, що стосуються вартості запчастин і роботи.

Фахівці відділу продажів нададуть Вам всю необхідну інформацію по комплектації і технічним характеристикам вподобаного авто, а також дадуть кваліфіковані рекомендації, які допоможуть Вам зробити вірний вибір.

Офіційний дилер BMW Форвард К надає своїм клієнтам самий широкий спектр послуг, включаючи спеціальні корпоративні програми, автокредитування та автострахування, лізинг, установку додаткового обладнання, продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів.

Для зручності наших клієнтів демонструємо систему віртуальної візуалізації майбутнього автомобіля (VPP). Цей сервіс дозволяє клієнту дізнатися максимум інформації про його майбутній автомобіль, порівняти комплектації, розібратися в різноманітті опцій простим дотиком самостійно або за допомогою наших продавців-консультантів.

Затишна зона очікування, де Ви маєте можливість відпочити або попрацювати, скориставшись Wi-Fi, випити чашечку смачної кави і подивитися телевізор.

Ми дбаємо про те, щоб Ви сповна могли відчути задоволення за кермом BMW. Для цих цілей ми постійно підтримуємо демо-парк актуальних моделей BMW. Тепер зробити правильний вибір на користь моделі, що сподобалася так просто!

Будемо раді зустрічі в автосалоні Форвард К!

Контакти автосалону "Форвард Класік":

Адреса дилерського центру

м. Житомир, проспект Незалежності, 170А

Графік роботи

Пн.-Ср. 9.00-18.00, Сб. 9.00-16.00, Нд. - Вихідний

Контактні телефони по відділах:


- відділ продажів

380 412 433 777

- корпоративного відділу

380 412 433 777

- відділ сервісу

380 412 433 777

- відділ продажу запасних частин

380 412 433 777

- відділ продажу аксесуарів

380 412 433 777

e-mail дилерського центру

Customer_care@bmw.zt.ua