Комплекти оригінальних зимовиих колес BMW.

Взимку особливо важливим стає завдання забезпечення безпеки на дорозі. При знижених температурах навколишнього середовища літні шини втрачають зчіпні властивості навіть на сухому асфальті. Оригінальні зимові колеса BMW є першокласною комбінацією колісних дисків та зимових шин, завдяки яким на засніжених дорогах і в умовах ожеледиці гальмівний шлях знижується на величину до 50%, забезпечується чудова тяга і стійкість автомобіля при маневруванні.

Оберіть серію Вашого автомобіля BMW

BMW 1 серії (F20)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями по оригінальним зимовим колесам BMW для автомобілів BMW 1 серії (F20).

Переглянути пропозиції

BMW 2 серії (F45)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями по оригінальним зимовим колесам BMW для автомобілів BMW 2 серії (F45).

Переглянути пропозиції

BMW 3 серії (F30)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями по оригінальним зимовим колесам BMW для автомобілів BMW 3 серії (F30).

Переглянути пропозиції

BMW 5 серії (G30)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями по оригінальним зимовим колесам BMW для автомобілів BMW 5 серії (G30).

Переглянути пропозиції

BMW 7 серії (G11)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями по оригінальним зимовим колесам BMW для автомобілів BMW 7 серії (G11).

Переглянути пропозиції

Оберіть серію Вашого автомобіля BMW X

BMW X1 (F48)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями по оригінальним зимовим колесам BMW для автомобілів BMW X1 (F48).

Переглянути пропозиції

BMW X3 (F25)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями по оригінальним зимовим колесам BMW для автомобілів BMW X3 (F25).

Переглянути пропозиції

BMW X5 (F15)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями по оригінальним зимовим колесам BMW для автомобілів BMW X5 (F15).

Переглянути пропозиції

BMW X6 (F16)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями по оригінальним зимовим колесам BMW для автомобілів BMW X6 (F16).

Переглянути пропозиції

BMW X5 M (F85) / X6 M (F86)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями по оригінальним зимовим колесам BMW для автомобілів BMW X5 M (F85) / X6 M (F86).

Переглянути пропозиції

RunFlat System Component - єдине позначення для всіх RunFlat шин, що встановлюються на автомобілі BMW, MINI і ROLLS-ROYCE. Шини Run-Flat зберігають характеристики навіть при падінні тиску. Замість зупинки на узбіччі та виконання стомлюючої і небезпечної процедури заміни колеса Ви можете абсолютно спокійно дістатися додому або ж доїхати до найближчої станції технічного обслуговування. Кожну шину Run-Flat можна розглядати як поєднання основної та запасної шин: завдяки особливим укріпленням бічних стінок і додатковому поперечному посилення конструкції ці шини продовжують виконувати свої функції навіть при повній втраті тиску. Термостійкий гумовий матеріал здатний витримати інтенсивне нагрівання.

Шины BMW з технологією RCS (Run-Flat).

Дивитись відео

ОРИГІНАЛЬНІ ШИНИ BMW З МАРКУВАННЯМ У ВИГЛЯДІ ЗІРКИ.

Всі шини BMW з маркуванням у вигляді зірки розроблені у співпраці з провідними виробниками шин і налаштовані точно під конкретну модель. Шини адаптуються під вимоги конкретної моделі ще на етапі розробки нового автомобіля. Щоб отримати маркування у вигляді зірки, шина BMW повинна пройти суворі та великі випробування. При цьому до уваги береться до 50 факторів.

Наприклад, у випробуваннях на отримання маркування ЄС до уваги приймаються лише три фактори, а тестах виробників шин - тільки в 15 факторів. Оригінальні шини BMW з маркуванням у вигляді зірки відрізняються високим рівнем безпеки і налаштовані під конкретну модель. Як виробник преміальних автомобілів BMW Group пропонує шини з технологією Run Flat для всіх поточних моделей.

Дізнайтесь більше про виробництво оригінальних колес BMW.

Маркування шин відповідно до стандартів ЄС.

Починаючи з листопада 2012 року в відношенні шин застосовується загальна вимога маркування. Шини марки EU оцінюються за такими трьома характеристикам: ефективність використання палива, волога адгезія та зовнішній шум кочення.

Паливна ефективність

Ефективність використання палива ділиться на класи від А до G. Різниця одного класу відповідає приблизно 0,1 л / 100 км.

Зчеплення з мокрою дорогою

Мітка для вологої адгезії вказує на вплив шини на гальмівну відстань, коли дорога мокра. Це маркування також розділене на класи A-G. Проміжні шини класів A і G змінюють гальмівний шлях на 18 метрів.

Зовнішній шум під час руху

Зовнішній шум кочення вказується в децибелах в маркуванні шин ЄС. Кожна додаткова чорна смуга на піктограмі означає збільшення зовнішнього шуму. Піктограма з трьома чорними смужками означає, що зовнішній шум кочення шини відповідає обмеженням ЄС, чинним до 2016 року. Дві чорні смуги вказують на те, що зовнішній шум кочення шини відповідає обмеженням ЄС, які можуть застосовуватися до 2016 року, або до 3 дБ нижче. Чорна смуга вказує на те, що зовнішній шум кочення шини нижче граничних значень ЄС, що застосовуються до 2016 року більш ніж на 3 дБ. Слід зазначити, що зовнішній шум кочення шини не завжди корелює з шумом в салоні автомобіля.