bmw-2-series-gran-coupe

ДОРОЖНІ ПОВСТАНЦІ

АВТОМОБІЛІ BMW X4 M

Автомобілі BMW X4 M панують на будь-якій дорозі. Сильні, впевнені у собі і завжди готові перевірити свої здібності. Вони поєднують в собі видатну продуктивність й ексклюзивність автомобіля M з виразним темпераментом BMW X4. Результатом є чотири захоплюючих спортивних автомобіля з максимальним рівнем пристрасті та адреналіну. Вибір за вами: BMW X4 M з ДНК автоспорту пропонує динаміку руху найвищого класу; BMW X4 M Competition тільки піднімає цей рівень з максимальною потужністю і ексклюзивністю на будь-яких дорогах й гоночних трасах. Моделі BMW X4 M40i і BMW X4 M40d забезпечують вражаючий баланс продуктивності, комфорту і ефективності.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):

10.5

Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі):

239

BMW X4 M COMPETITION І BMW X4 M.

Основні характеристики продукту.

01 Зовнішній дизайн BMW X4 M Competition.

Екстер'єр BMW X4 Competition - це вираз впевненого у собі спортивного таланту. Низька, широка стійка і плоский силует купе разом з деталями пакета екстер'єру M Carbon* свідчать про динамічний потенціал цього виняткового високопродуктивного автомобіля.

02 Привід і підвіска BMW X4 M Competition.

Комбінація M xDrive й активного диференціала М, специфічної підвіски M та рульового управління M Servotronic, а також 8-ступінчастої коробки передач M Steptronic забезпечують максимальну продуктивність, маневреність і точність.

03 Зовнішній дизайн BMW X4 M Competition

Екстер'єр BMW X4 Competition - це вираз впевненого у собі спортивного таланту. Низька, широка стійка і плоский силует купе разом з деталями пакета екстер'єру M Carbon* свідчать про динамічний потенціал цього виняткового високопродуктивного автомобіля.


BMW X4 M Competition поєднує у собі експресивний темперамент BMW X4 з ексклюзивними амбіціями BMW M. ”
Маркус Флаш, президент BMW M GmbH.


BMW X4 M COMPETITION.

Особливості дизайну.

Зовнішній дизайн BMW X4 Competition відрізняється виключно високими характеристиками. Це проявляється в його виразному силуеті з довгим витягнутим капотом й плоскою купеобразного похилою лінією даху. Потужні пропорції на передньому та задньому фартусі, колісні арки й лінія плеча підкреслюють видатний атлетизм. Це додатково підкреслюється спортивними і ексклюзивними елементами дизайну зовнішнього пакета M Carbon*, які простягаються від бічних повітрязабірників в передньому бампері через дзеркала заднього виду до заднього дифузора. У цілому, результатом є вражаючий зовнішній вигляд, який обіцяє найвищу продуктивність та динаміку. (*Очікується, що буде доступно з 8/2019)


Витрата палива та викиди СО2.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі) 10.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 239

Інформація про витрату палива, викиди CO2 і споживанні енергії була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 в версії, застосовної на момент офіційного затвердження. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, іпоказаний діапазон враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних на обраної моделі.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та офіційні питомі викиди CO2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в «Керівництві по споживанню палива та викидам CO2 для нових пасажирських транспортних засобів», яке доступно безкоштовно в усіх точках продажів і в DAT Deutsche Automobil Treuhand. GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн, Німеччина і на https://www.dat.de/co2

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переводяться назад в значення, еквівалентні NEDC, для забезпечення порівняння між транспортними засобами. Для податків на транспортні засоби або інших мит, заснованих (зокрема) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.