bmw-2-series-gran-coupe

ВЫСОКОЕФЕКТИВНІ АВАНТЮРИСТИ

АВТОМОБІЛІ BMW X3 M

Чудові характеристики при будь-якому маршруті: автомобілі BMW X3 M прискорюють пульс і задоволення від водіння за частки секунди. Відкрийте для себе спортивні автомобілі, заряджені емоціями, що об'єднують авантюрний дух BMW X3 зі спортивними та ексклюзивними вимогами BMW M. Усе залежить від вас: BMW X3 M володіє видатними генами в автоспорті й пропонує динаміку водіння на найвищому рівні, а BMW X3 M Competition тільки піднімає цей рівень з максимальною потужністю і ексклюзивністю на будь-яких дорогах та гоночних трасах. BMW X3 M40i і BMW X3 M40d демонструють надзвичайно збалансоване поєднання продуктивності, комфорту і ефективності.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):

10.5

Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі):

239

BMW X3 M COMPETITION И BMW X3 M

Основні характеристики продукту.

01 Високопродуктивний шестициліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Потужний 3,0-літровий двигун з двома турбонагнітачами BMW X3 M Competition розвиває вражаючі 375 кВт (510 к.с.) і масивний крутний момент 600 Нм.

02 Привід і підвіска BMW X3 M Competition.

Комбінація M xDrive й активного диференціала М, специфічної підвіски M та рульового управління M Servotronic, а також 8-ступінчастої коробки передач M Steptronic забезпечують максимальну продуктивність, маневреність і точність.

03 Зовнішній дизайн BMW X3 M Competition

BMW X3 M Competition представляє екстер'єр захоплюючої динаміки. Його потужна форма й емоційний дизайн створюють вражаюче поєднання спортивної спортивності та ексклюзивності високої якості.


“BMW X3 M Competition дух пригод BMW X3 з ексклюзивними амбіціями BMW M. ”
Маркус Флаш, президент BMW M GmbH.


BMW X3 M COMPETITION.

Особливості дизайну.

Дизайн BMW X3 M Competition є втіленням могутності. Від передньої частини з її повітрозабірниками, горизонтальної лінії плечей, аж до яскравого заднього фартуха з дифузором у вигляді сот. Спортивні пропорції й елементи дизайну М з першого погляду демонструють потенціал продуктивності BMW X3 M Competition.


Витрата палива та викиди СО2.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі) 10.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 239

Значення транспортних засобів, позначених (2), є попередніми.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.