НАРОДЖЕНІ ЕЛЕКТРИЧНИМИ

Моделі BMW i.

BMW i є втіленням комплексної концепції екологічної мобільності майбутнього, яка завдяки випереджаючим свій час автомобілям, розгалуженої повної інфраструктури та інноваційному сервісу уможливлює нову форму мобільного повсякденності.

 

BMW i3.

Електричний та електризуючий - BMW i3 заново визначає поняття мобільності: зі своїм випереджаючим час дизайном та інноваційним приводом BMW eDrive він являє собою автомобіль для повсякденної міського життя, послідовно розроблений з урахуванням принципів сталого розвитку. 

Дізнатися більше

 

BMW i8.

BMW i8 об'єднує в собі характеристики спортивного автомобіля з економічністю маленького автомобіля. Поєднання економічності та екологічності вражає. Підключається гібрид, який гарантує задоволення від неймовірно динамічного водіння - при вкрай низькій витраті палива та незначному рівні викидів CO2. 

Дізнатися більше

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.