BMW i

КОНЦЕПЦІЯ
ПЕРЕСУВАННЯ
МІСТОМ.

BMW i

BMW i - комплексна концепція екологічної мобільності майбутнього. Це електромобілі, що випереджають свій час і послуги із забезпечення мобільності, зачаровующий дизайн і нове розуміння преміум-класу, яке тепер тісно пов'язане з принципом невиснажливого використання природних ресурсів. Вражає інноваційна концепція автомобіля: екологічно чистий електромобіль BMW i3 не виробляє шкідливих вихлопів і ідеально підходить для міського руху, а BMW i8 дозволяє нам зазирнути в майбутнє спортивних автомобілів.

 

ОГЛЯД BMW i.

Народжений електричним: завдяки концепції BMW i Mobility ці автомобілі можуть виконувати свої повсякденні завдання виключно на електроенергії, радуючи своїх власників до, під час та після кожної поїздки. Адже BMW i - це більше, ніж просто автомобіль, це концепція інноваційних послуг із забезпечення мобільності, яка жодне бажання не залишить невиконаним.

Ролик про BMW i3 Ролик про BMW i8

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.