bmw-2-series-gran-coupe

THE 8

BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPE

Коли динаміка зустрічається з розкішшю, результат є просто унікальним. BMW 8 серії Gran Coupé - це захоплюючий дух чотиридверний спортивний автомобіль з великим простором. Його стиль заснований на абсолютно новій мові дизайну розкішних спортивних автомобілів, що передають нестримну потужність й вражаючу маневреність. BMW 8 серії Gran Coupé тримає свій безкомпромісний спортивний характер на кожному метрі асфальту завдяки енергійним двигунам. На всіх чотирьох сидіннях - у чарівно ексклюзивній і в той же час вражаюче спортивній атмосфері.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):

10.7

Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі):

245

СПОРТИВНІСТЬ У НОВІЙ КРАЩІЙ ФОРМІ

ОСОБЛИВОСТІ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

01 БЕЗКОМПРОМІСНО СПОРТИВНИЙ.

Динамічне спортивне купе з характером: мова дизайну BMW 8 серії Gran Coupé із захоплюючою естетикою – це нова інтерпретація розкішного спортивного автомобіля. Від спортивного переднього фартуха та плавного силуету купе до оригінально розробленої задньої частини: захоплюючий дух дизайн з чіткими контурами й потужними пропорціями одразу створює гострі відчуття.

02 ПОТУЖНА МАНЕВРЕНІСТЬ.

Ефективні бензинові двигуни BMW TwinPower Turbo BMW 8 серії Gran Coupé і ідеально налаштовані трансмісія та компоненти шасі гарантують незабутні враження від водіння. Цей спортивний автомобіль є надзвичайно швидким, потужним і маневреним. Він прекрасно себе показує в будь-якій ситуації і при цьому завжди має запас. Будь то в міських пробках, на автомагістралі або звивистій дорозі: у BMW 8 серії Gran Coupé є відповідь на всі запитання. Автомобіль, який гарантує максимальне задоволення від водіння.

03 ПРОПОРЦІЙНА АТМОСФЕРА.

У задній частині салону BMW 8 серії Gran Coupe двоє дорослих можуть насолоджуватися вражаючим простором для голови і ніг та загальним відчуттям простору. Тому навіть в далеких поїздках вам гарантується найвищий комфорт і ідеальний відпочинок. Опціональний скляний дах Panorama додатково посилює відчуття простору і свободи, надаючи унікальні види й атмосферу, що залита світлом.

BMW 8 серії Gran Coupé втілює в собі автомобіль в самому ексклюзивному і спортивному виконанні. У ньому надзвичайна динаміка зустрічається з сучасною розкішшю.
Домагой Дюкек, керівник відділу дизайну BMW

ІНДИВІДУАЛЬНА РОЗКІШ ЗІ СПОРТИВНИМ ХАРАКТЕРОМ

ОСОБЛИВОСТІ САЛОНУ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Дизайн інтер'єру BMW 8 серії Gran Coupé випромінює індивідуальну розкіш в кожній деталі і в той же час показує амбітні спортивні наміри автомобіля. Високоякісна шкіряна оббивка дуже ексклюзивна, усі матеріали мають чудову якість та доповнюються ідеальної обробкою поверхні. У поєднанні з майстерні роботою, BMW 8 серії Gran Coupé представляє сучасний і першокласний салон з найвищим комфортом і неймовірно великим простором.


ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ СО2.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.