bmw_x6

THE X6

АБСОЛЮТНО НОВИЙ BMW X6

Справжній бунтар - новий BMW X6 випромінює провокаційне самоствердження. Перш за все, це видно в надзвичайно спортивному кузові автомобіля разом з новою, відмітною мовою дизайну, що демонструється в найвищій ексклюзивності та далекоглядних технологіях, таких як вражаюча решітка радіатора BMW «Iconic Glow». Усе це, в першу чергу, вказує на одне: абсолютне панування, яке новий BMW X6 демонструє цілком природно на будь-якій дорозі завдяки потужному двигуну, точній підвісці і таким функціям, як пакет xOffroad. Випробуйте раніше небачений спосіб отримання задоволення від водіння з новим BMW X6.

 

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 11,5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 263

Технiчнi данi


Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв

250 (340)/5,500-6,500

Макс. обертальний момент, Нм при об./хв

450/1,500-5,200

Розгін 0–100 км/год, с

5.5

bmw_x6

01

bmw_x6

02

bmw_x6

03

bmw_x6

04

bmw_x6

05

bmw_x6

05

xLine

BMW xLine демонструє ясну спортивність. В екстер'єрі виразні елементи дизайну створюють характерний символ Х - впізнаваний по решітці радіатора і елементам задньої частини, а також по бічним спідницям з сатинованого алюмінію, які, таким чином, утворюють ідеальне враження під час пригод.

Пакет M Sport

Пакет M Sport надає автомобілю ще більш спортивний характер. На додаток до зовнішнього вигляду, загостреному багатьма деталями екстер'єру та інтер'єру, пакет M Sport гарантує збільшення задоволення від водіння. Адаптивна підвіска M, спортивна трансмісія Steptronic, спортивна вихлопна система M, спортивне гальмо M та пакет аеродинаміки M помітно оптимізують динаміку руху.

BMW Individual

Варіанти оснащення BMW Individual підкреслюють характерний зовнішній вигляд нового BMW X6 з ексклюзивним забарвленням в поєднанні з тонкою шкіряною оббивкою та обробкою салону.

Привертає вашу увагу: новому BMW X6 навіть не потрібно рухатися, щоб виділитися з натовпу. Він досягає цього стоячи на місці завдяки потужним пропорціям і виразному дизайну, в поєднанні з пакетом BMW Individual Shadow Line. Після заходу сонця він розкриває свій справжній характер. Це пов'язано з тим, що ексклюзивна решітка радіатора BMW Iconic Glow робить очевидною справжню ступінь екстраверсії автомобіля. А коли вражаючі 22-дюймові колеса вперше почнуть рух, ваш пульс злетить до межі. Салон, в свою чергу, завдяки ексклюзивним матеріалам і повній орієнтації на водія, пропонує рівні рівні гострих відчуттів та розслаблення.

bmw_x6
bmw_x6
bmw_x6
bmw_x6
bmw_x6

Атрибути альфа-звіра: найвища продуктивність 8-циліндрового бензинового двигуна потужністю 530 к.с., виняткова точність адаптивної підвіски M Professional або взаємодія між двоосьовою пневматичною адаптивною підвіскою та пакетом xOffroad перетворюють новий BMW X6 в ідеального ватажка зграї на будь-якій місцевості.

bmw_x6
bmw_x6
bmw_x6

Спортивний автомобіль з видатним розумом: технологія нового BMW X6 в усіх відношеннях дорівнює його спортивним характеристикам. Це показують інноваційні лазерні фари BMW в дизайні X, які надають потужній передній частині сфокусований вид. Ви поміщаєте свій напій у підсклянник з регульованою температурою, який підтримує високою або низьку температуру одним натисканням кнопки, насолоджуєтеся незрівнянним звуком системи об'ємного звучання Bowers & Wilkins Diamond, плануючи свої місця призначення за допомогою інноваційного управління з використанням операційної системи BMW 7.0. В дорозі, останнє покоління систем допомоги BMW гарантує, що ви не тільки прибудете до пункту призначення з максимальним комфортом, але й в безпеці. Технологія зустрічає спрагу до дії.

bmw_x6
bmw_x6
bmw_x6

Унікальність в найбільш домінуючій формі: опції оснащення BMW Individual ще більше підкреслюють характерний зовнішній вигляд нового BMW X6 з ексклюзивним забарвленням в поєднанні з тонкою шкіряною оббивкою й обробкою салону.

bmw_x6
bmw_x6
bmw_x6

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.