ОБИРАЙТЕ СВІЙ ШЛЯХ, І НЕХАЙ ІНШІ ПРЯМУЮТЬ ЗА ВАМИ.

Служби та мобільні додатки BMW ConnectedDrive в BMW Х1.

Спілкування, інформація, розваги — оціните нову форму мобільності за допомогою служб та мобільних додатків від BMW ConnectedDrive.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

При необхідності інтелектуальна система екстреного виклику автоматично встановлює з'єднання з найближчим координаційним центром екстреної служби за допомогою інформаційного центру BMW Call Centre без використання мобільного телефону. Система передає інформацію про місцезнаходження автомобіля і тяжкості аварії. Інтелектуальна система екстреного виклику може також бути задіяна вручну — наприклад, якщо в допомоги потребують інші учасники дорожнього руху.

 

Інтелектуальний екстрений виклик.

Дивитися ролик

СЛУЖБИ CONNECTEDDRIVE.

Опція «Служби BMW ConnectedDrive» лежить в основі системи BMW ConnectedDrive, що надає водієві інформацію, розважальні послуги і сервісні функції, такі як новини, онлайн-пошук і ряд офісних функцій. Крім цього, система дозволяє використовувати деякі додатки смартфона, а також надає доступ до магазину додатків BMW ConnectedDrive Store.

 

Служби ConnectedDrive.

Дивитися ролик

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

Служба Real Time Traffic Information (RTTI) в будь-який час надає найактуальнішу інформацію про дорожній рух. Доступні точні дані про місцезнаходження і тривалості часу очікування, практично в реальному часі повідомляють водієві про поточну дорожню ситуацію на автострадах, заміських дорогах та багатьох маршрутах в межах міста. Інтелектуальна функція пошуку альтернативних маршрутів допомагає водієві дістатися до місця призначення максимально швидко і ефективно. Як джерела даних використовуються анонімні дані GPS-профілів вибірки автомобілів, додатки смартфонів і дані поліції, а також враховуються сформовані схеми завантаженості доріг, наприклад в години пік. Інформація про дорожній рух надається в наочній формі: дороги з різною завантаженням відображаються зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним кольором.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

Різними функціями, такими як відмикання і замикання автомобіля, можна керувати віддалено за допомогою служби Remote Services і безкоштовного додатку My BMW Remote. Для використання цієї функції клієнтам потрібно просто активувати службу Remote Services на порталі клієнта My BMW ConnectedDrive за адресою www.bmw-connecteddrive.com.

 

Дистанційне керування автомобілем.

Дивитися ролик

ІНТЕРНЕТ.

Функція доступу до всесвітньої мережі пропонує вам доступ до мережі Інтернет за допомогою дисплея з високою роздільною здатністю в вашому автомобілі. Таким чином, водій може працювати в мережі так само, як на домашньому комп'ютері, скориставшись високошвидкісним підключенням UMTS. URL-адресу можна легко і зручно ввести за допомогою контролера iDrive або вибрати зі списку закладок. Завдяки фіксованим тарифом користувачі можуть вільно виходити в мережу з автомобіля по всій країні (без роумінгу). Веб-сайти відображаються на дисплеї управління. В автомобілях, оснащених розважальною системою Professional для задніх пасажирів, задні пасажири також можуть виходити в мережу за допомогою вбудованих в передні сидіння екранів.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Хочете мати особистого «дворецького»? До ваших послуг довідкова служба від BMW ConnectedDrive. Натисканням кнопки водій з'єднується з представником контактного центру BMW, який виконує функції «персонального помічника» на дорозі. Пошук ресторану, найближчого банкомату або чергової аптеки тепер не проблема: співробітник інформаційного центру BMW готовий прийти на допомогу і вислати адресу безпосередньо в систему навігації. Консьєрж-сервіс працює незалежно від мобільного телефону водія, доступний будинку і за кордоном цілодобово сім днів на тиждень і абсолютно безкоштовно.

 

Консьєрж-сервіс.

Дивитися ролик

Витрата палива і викиди СО2.

Витрата палива і викиди СО2 для моделей BMW Х1 з бензиновим або дизельним двигуном:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 3,9
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 104

Витрата палива і викиди CO2 для BMW X1 xDrive25i:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 6,4
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 149

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.