ПОТУЖНІСТЬ, ЯКА РОЗСУВАЄ КОРДОНИ.

Динаміка руху та економічність BMW X1.

Новий BMW X1 всюди відчуває себе як вдома, надихаючи вас точної керованістю як на дорозі, так і за її межами. Такий результат досягається завдяки ідеально злагодженій роботі цілого ряду компонентів. В основі цього лежить практично ідеальна по осях в співвідношенні 57:43 (спереду / ззаду). Опциональная система інтелектуального повного приводу BMW xDrive направляє потужність, що виробляється двигуном нового BMW X1, саме на те колесо, на якому вона необхідна в даний момент. При цьому не має значення, за яким покриттю ви пересуваєтеся. Ходова частина, створена для забезпечення максимальної динаміки, відрізняється точною зворотним зв'язком в будь-якій ситуації. Крім цього, завдяки комплексним технологіям EfficientDynamics, BMW X1 демонструє знижені показники витрати палива і шкідливих викидів, забезпечуючи підвищений задоволення від водіння на кожному метрі шляху.

ТЕХНОЛОГІЯ BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Комбінація економічних двигунів BMW TwinPower Turbo, раціонального використання полегшених конструкцій і відмінної аеродинаміки забезпечує підвищену задоволення від водіння нового BMW X1 при низькій витраті палива. Доповнюють цю концепцію такі технології BMW EfficientDynamics, як інтелектуальна система управління енергією з автоматичною функцією «старт-стоп» і системою рекуперації енергії гальмування. А 8-ступінчаста коробка передач Steptronic допомагає додатково підвищити ефективність і динаміку нового BMW X1.

BMW X1 sDRIVE16d.

BMW X1 sDrive16d з новим 3-циліндровим дизельним двигуном BMW TwinPower Turbo потужністю 85 кВт (116 л. С.) Пропонує достатній запас потужності і високий рівень економічності. У поєднанні з поперечною компонуванням і переднім приводом цей силовий агрегат являє собою ідеальне рішення для автомобілів, компактних зовні і виключно просторих всередині.

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive ідеально адаптується навіть до найскладніших умов дорожнього покриття і завжди гарантує відмінне зчеплення. xDrive і система стабілізації (DSC) гарантують ідеальну стабільність вашого BMW. Використовуючи датчики DSC, система xDrive швидко і гнучко розподіляє потужність приводу між осями, запобігаючи виникненню ефекту надлишкової або недостатньої поворотності і забезпечуючи відмінну курсову стійкість. Завдяки цьому в критичних дорожніх ситуаціях системі DSC не доводиться втручатися в управління автомобілем занадто інтенсивно. Система xDrive поєднує всі переваги повнопривідної системи, такі як відмінне зчеплення, курсова стійкість і безпеку руху, з класичної маневреністю BMW, забезпечуючи ще більше задоволення за кермом.

КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

Коробки передач Steptronic встановлюють новий стандарт в області комфорту, динаміки та ефективності. Вони є центральним елементом програми BMW EfficientDynamics. Надвисока точність підбору передавальних чисел дозволяє домогтися оптимальної якості передачі потужності як на низьких, так і на високих швидкостях. Це значно знижує витрату палива, а ви насолоджуєтеся підвищеної спортивностью і динамікою.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic

8-ступінчаста коробка передач Steptronic забезпечує плавні перемикання і комфорт завдяки тим, що зближує передавальним числам і максимально швидким перемикань. В результаті максимальний комфорт поєднується з приголомшливою динамікою і зниженим витратою палива.

8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic

8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic здатна адаптуватися до індивідуального стилю водіння - від спокійного до підкреслено динамічного. У режимі Sport процес перемикання налаштований на максимальну потужність. Передачі можна перемкнути вручну як за допомогою селектора, так і підрульових перемикачів шкіряного спортивного рульового колеса.

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ УСЮДИ І
ЗАВЖДИ.

Відчуйте динаміку BMW Х1.

РЕЖИМ ECO PRO.

Згідно з даними внутрішнього дослідження BMW на тему витрати палива, в режимі ECO PRO витрата палива може бути до 20% нижче в залежності від стилю керування автомобілем. Функція руху накатом, асистент попереднього аналізу маршруту і режим ECO PRO дозволяють додатково заощадити до 5% палива.

Рух накатом

При русі накатом трансмісія від'єднується від двигуна і автомобіль рухається без участі двигуна. Автомобіль починає рухатися накатом, якщо водій прибирає ногу з педалі акселератора на швидкості від 50 до 160 км / год і не натискає на гальмо. При необхідності асистент попереднього аналізу маршруту може відключити функцію руху накатом.

Маршрути ECO PRO

Функція маршруту ECO PRO розраховує найбільш ефективний маршрут з урахуванням дорожньої ситуації, манери водіння і умов руху. Бортовий комп'ютер показує відсоток можливої економії палива при русі по маршруту, розрахованому функцією ECO PRO.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ.

Як і будь-який інший BMW, BMW X1 вже в стандартній комплектації оснащується технологіями BMW EfficientDynamics, такими як автоматична система «старт-стоп», система рекуперації енергії гальмування і електромеханічним підсилювачем рульового управління. Всі технології працюють разом як інтелектуальна система управління енергією, створюючи мобільність завтрашнього дня вже сьогодні.

Автоматична функція «старт-стоп»

При зупинці автомобіля, наприклад на світлофорі або в дорожньому заторі, автоматична функція "старт-стоп» вимикає двигун, додатково знижуючи витрату палива. Як тільки водій натискає педаль зчеплення (механічна коробка передач) або знімає ногу з педалі гальма (коробка передач Steptronic), двигун миттєво запускається знову.

Рекуперація енергії гальмування

З системою рекуперації енергії гальмування генератор виробляє електроенергію в основному тоді, коли водій задіє гальмо або прибирає ногу з педалі акселератора, при цьому кінетична енергія автомобіля, що раніше не використовувалася, тепер перетворюється в електрику і заряджає акумуляторну батарею. Таким чином, генератору більше не потрібно працювати постійно, що, в свою чергу, дозволяє заощадити паливо і використовувати всю потужність двигуна для прискорення.

Електромеханічний підсилювач рульового приводу

На відміну від гідравлічних систем, електромеханічний підсилювач рульового управління працює тільки тоді, коли водій повертає рульове колесо. Це означає менше споживання енергії і, відповідно, зниження витрати палива.

Індикатор оптимального моменту перемикання передач

Своєчасне перемикання передач допомагає економити паливо, особливо на міських маршрутах, а також в поїздках на великі відстані. Перемикання передач в потрібний момент і зниження витрати палива: електронна система двигуна визначає найбільш ефективну передачу, виходячи зі стану дорожнього покриття та оборотів двигуна. Коли настає оптимальний момент для підвищення або зниження передачі, на інформаційному дисплеї з'являється стрілка. Система також розпізнає швидке прискорення і затримує відображення рекомендацій, поки не будуть досягнуті відповідні обороти двигуна. При роботі коробки передач Steptronic в ручному режимі водій також отримує підказки про оптимальний момент перемикання передач. Власні дослідження BMW показали, що автомобілі з системою індикації оптимального моменту перемикання передачі споживають приблизно на 4% менше палива.

Витрата палива і викиди СО2.

Витрата палива і викиди СО2 для моделей BMW Х1 з бензиновим або дизельним двигуном:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 3,9
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 104

Витрата палива і викиди CO2 для BMW X1 xDrive25i:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 6,4
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 149

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.