BMW X1

THE X1

НОВИЙ BMW X1

В очікуванні знакових подій: новий BMW X1 з'явився, щоб задавати нові стандарти. Його прагнення діяти виражається насамперед у спортивному дизайні. В автомобілі відразу вгадується представник сімейства X: серед зовнішніх особливостей звертають на себе увагу короткі звіси та довга колісна база, що стали невід'ємними рисами автомобілів класу SAV (Sports Activity Vehicle). Зовнішність, динаміка і маневреність моделі не залишають сумнівів в її амбіціях, а поєднання високої практичності й універсальності з інноваційними технологіями гарантує максимальний комфорт, кілометр за кілометром.
 

BMW X1 xDrive20i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.1
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 163

Технічні характеристики

 

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО BMW X1.

 

ПРОСТО БУТИ ВІЛЬНИМ.

Особливості BMW X1.

 

 01 ЯСКРАВИЙ ТА СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН КУЗОВА.


BMW X1 легко виділяється з натовпу завдяки своїм спортивним пропорціям і характером BMW X.

 02 НЕЙМОВІРНО ПРОСТОРИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ.


Великий простір для голови і ніг в поєднанні з гнучко регульованим заднім сидінням забезпечує особливе відчуття простору.

 03 АМБІЦІЙНА ДИНАМІКА.


Потужні двигуни, ідеальний тюнінг трансмісії і опціональна адаптивна підвіска, а також привід BMW xDrive забезпечують майстерню маневреність.

 04 ОНОВЛЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ.


BMW X1 вражає технічними інноваціями для комфорту та комунікації.

 

 Спортивність і вільний характер нового BMW X1 дозволяють підкорювати будь-яку місцевість - і в місті, і на природі.

 

 

ГОТОВИЙ ДО ВСЬОГО.

Дизайн BMW X1.

Кожен рух привертає увагу: приголомшливі лінії і кожна деталь нового BMW X1 залишають яскраве враження. Потужно окреслений силует виділяється довгою колісною базою і короткими звісами. Ефектна фірмова решітка радіатора BMW і потужний бампер в поєднанні з вузькими адаптивними світлодіодними фарами створюють надзвичайно впевнений образ. Елегантність і місткість внутрішнього простору ідеально поєднуються з високою практичністю моделі.
 

 

ПРОЇДЕ НАВІТЬ ТАМ, ДЕ ДОРОГА ЗАКІНЧИЛАСЬ.

Багатогранна динаміка BMW X1.

 

Унікальні для інших автомобілів, але стандартні для BMW X серії можливості: перевага на усіх видах покриття. Завдяки інноваційним технологіям, серед яких виділяються коробка передач Steptronic і система повного приводу BMW xDrive, а також спортивним, але при цьому економічним трьох- і чотирициліндровим двигунам BMW TwinPower Turbo яскравий BMW X1 впевнено підкорює будь-які маршрути.

ВИПЕРЕДЖАЄ ІСНУЮЧІ СТАНДАРТИ.

BMW X1: інноваційний підхід до представлення даних.

Привітайте майбутнє у всьому розмаху і з усіма перевагами. Новий BMW X1 опціонально оснащується дисплеєм управління з сенсорним екраном діагоналлю 10,25 дюйма, повнокольоровим проекційним дисплеєм BMW і панеллю приладів з технологією Black Panel, завдяки яким за кермом цього автомобіля ви будете рухатися точно до мети.

Дисплей управління діагоналлю 10,25 дюйма.

Вся необхідна інформація про поїздку відображається на 10,25 дюймовому дисплеї з високою роздільною здатністю. Керування автомобілем інтуїтивно зрозуміле і здійснюється за допомогою багатофункціонального рульового колеса, контролера iDrive на центральній консолі і сенсорних функцій. Численні можливості навігаційної і мультимедійної систем можна активувати голосом.

Проекційний дисплей BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає всю важливу інформацію безпосередньо у полі зору водія, дозволяючи йому повністю сконцентруватися на керуванні автомобілем. На дисплеї можуть відображатися такі дані, як, наприклад, поточна швидкість, підказки системи навігації, індикатор обмеження швидкості (включаючи індикатор заборони на обгін), а також телефонна книга і списки розважальної системи.

Панель приладів з технологією Black Panel.

Сучасна й елегантна комбінація приладів, створена на основі технології Black Panel, отримала матову чорну поверхню з двома тонкими хромованими кільцями і є вбудованою в приладову панель. Додаткові дані, які необхідні водієві, виводяться на розташований по центру кольоровий дисплей діагоналлю 5,7 дюйма.

 

 

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.