Новини BMW

Увага!

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку із запровадженням карантину та інших обмежувальних заходів на території України, з метою недопущення масового поширення коронавірусу COVID-19, та на виконання Постанов Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року та №215 від 16.03.2020 року, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ТОВ «ФОРВАРД КЛАСІК» працює у закритому  режимі за розкладом, згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України та БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ КЛІЄНТІВ.

Щоб зв'язатись з відділом продажів, відправте повідомлення у Viber або зателефонуйте за номером: 093 585 7937

 

ВІДДІЛ СЕРВІСУ працює по будням з 9:00 до 18:00, у суботу з 9:00 до 16:00, неділя - вихідний.

Повідомляємо Вас про те, що згідно з прийнятою Урядом України постановою №239 від 25.03.2020 поновлюється робота офіційних сервісних центрів BMW під час карантину по всій Україні.

В період дії карантину в сервісних центрах BMW введено посилені заходи щодо дотримання гігієнічних норм при спілкуванні з клієнтами під час оформлення сервісних послуг. У сервісних центрах BMW проводиться часта санітарна обробка предметів і приміщень, періодичне провітрювання.

Піклуючись про Ваше здоров'я, ми ввели такі запобіжні заходи при сервісному обслуговуванні автомобілів:

- обов'язкове використання одноразових захисних накидок і чохлів на водійське сидіння, важіль перемикання передач, рульове колесо при прийомі автомобіля на сервіс;

- додаткова обробка антисептичними засобами рульового колеса, важеля коробки передач, ручок дверей та інших точок контакту. Послуга надається після узгодження з клієнтом;

- антибактеріальна обробка системи кондиціонування і вентиляції салону за бажанням клієнта.

Щоб зв'язатись з відділом сервісу, залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером: 0412 433 777