Новини BMW

ДОДАТОК myBMW UA/myMINI UA: СВІТ ЦИФРОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Сьогодні до myBMW UA/myMINI UA вже приєдналися сотні власників авто і палких прихильників брендів в Україні. Вони відкрили для себе доступ до унікальних подій та новин, несподіваним можливостям, а також закритим заходам брендів BMW і MINI.

 

Вони першими отримують найсвіжіші новини компанії, інформацію про сервісні акції та спеціальні пропозиції. Дізнаються про можливість стати гостями заходів BMW та MINI Україна або, наприклад, власниками фірмової продукції BMW і MINI Lifestyle, за допомогою участі в онлайн-активаціях і різних конкурсах.

 

Додатковою перевагою є відкритий доступ до всього складу нових автомобілів і авто з пробігом, де можна вибрати вподобану модель. Також можна без зусиль оформити заявку на тест-драйв, сервіс, технічне обслуговування всього в кілька кліків. Тут же запросити пропозицію за умовами кредитування або страхування. Спілкуватися онлайн з дилерським центром, отримуючи всю необхідну інформацію.

 

myBMW UA / myMINI UA - це гід для створення ще більшого комфорту в експлуатації автомобіля.

 

Відтепер кожен покупець нового автомобіля BMW або MINI може активувати функцію телематичного контакту автомобіля і додатка, з чим відкриється можливість спостерігати за станом транспортного засобу: місце розташування, швидкість, температура, стан акумулятора, залишок палива і запас ходу на цьому залишку та багато іншого.

 

Крім цього, кожного запуску транспортного засобу відбувається швидка перевірка стану основних систем, результати якої відразу видно в додатку і, при необхідності, є можливість в режимі реального часу зв'язатися з дилерським центром для отримання консультації професіоналів.

 

З додаткових можливостей для власників - відстеження стилю кермування, яке удосконалить водійський досвід і зробить його ще більш ефективним, і збережена в системі історія поїздок авто, яка допоможе не втратити цікаві або значимі маршрути. Серед них також швидкий доступ до вбудованого контакту Roadside Assistance для отримання допомоги на дорозі та спеціальні push-повідомлення, які відстежують перевищення швидкості, пошкодження припаркованого авто та евакуацію автомобіля.

 

Деякі моделі, котрі перебувають в експлуатації, також можуть бути дооснащені даною телематичною функцією. Власники можуть проконсультуватися у офіційних дилерів BMW і MINI на предмет можливості дообладнання своїх автомобілів.

 

Встановлюйте мобільний додаток myBMW UA / myMINI UA і будьте на зв'язку з Вашим автомобілем і світом BMW та MINI.