Новини BMW

Сяйво внутрішньої енергії

Ваше провокаційне самоствердження від бренду BMW у новому сезоні UFW

З 1 по 5 лютого у стінах Мистецького Арсеналу на відвідувачів чекає спортивний автомобіль, що покликаний підкреслити сяйво внутрішньої енергії свого власника. Новий THE X6 - технологічність якого в усіх відношеннях дорівнює його спортивним характеристикам.

 

В якості привітання нової моделі X6 на українському ринку, інтригу розкриття автомобіля підкреслила завіса з принтом райського яблука - символ нової колекції Lake Studio, які вже кілька сезонів працюють у тісній колаборації з німецьким брендом.

 

Нове покоління моделі розкриває свій справжній характер після заходу сонця, завдяки ексклюзивній решітці радіатора BMW Iconic Glow та «зоряному небу» з понад 15 000 світлодіодних елементів, що сяє лише для Вас.

 

Також, гості заходу першими мають змогу отримати інформацію про мобільний додаток myBMW UA, що покликаний перетворити кожну поїздку на справжню подію. Проект додатку ініційований BMW AG та створений для власників BMW з метою створення ще більшого комфорту в експлуатації автомобіля. А також для поцінувачів бренду, натхненних продуктом, які зможуть залишатися у світлі останніх новин.

 

Кожен новий сезон проект Ukrainian Fashion Week відкриває гостям нові тренди, підтримує інновації і береже традиції української модної індустрії, тим самим висловлюючи цінності бренду ВMW.