Новини BMW

Вівторок, 21 травня 2019 Новости BMW

НОВИЙ ҐАТУНОК РОЗКОШІ: THE X7, THE 8 ТА THE 7 ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНІ В УКРАЇНІ.

Концерн BMW Group продовжує модельну експансію у верхній частині преміального сегмента і 16 травня BMW Україна представила шанувальникам баварського бренду новий ґатунок розкоші - THE X7, THE 8 та THE 7.

Детальніше...

Понеділок, 18 березня 2019 Новости BMW

BMW НА 89-МУ ЖЕНЕВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ 2019.

Стенд BMW на Міжнародному автосалоні 2019 року в Женеві було присвячено продовженню модельного ряду в сегменті розкішних автомобілів та розширенню низки автомобілів з електричними системами приводу. Лише через декілька тижнів після того, як він був урочисто представлений світу, новий розкішний седан BMW 7 серії робить свій дебют в шоу. Крім того, виробник автомобілів преміум-класу представляє 4-е покоління гібридних силових агрегатів Plug-In-Hybrid, показуючи як така технологія, незалежно від повністю електричних автомобілів, може бути важлива.

Детальніше...

П'ятниця, 22 березня 2019 Новости BMW

НОВИЙ BMW 7 СЕРІЇ.

BMW продовжує удосконалювати лінійку флагманських моделей класу люкс і представляє новий BMW 7 серії, який поєднує впевнений образ, витончену елегантність, а також інноваційні системи допомоги водієві.

Детальніше...

П'ятниця, 01 березня 2019 Новости BMW

ЕНЕРГІЯ НОВИХ ІДЕЙ. BMWi ОФІЦІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ ОФІСУ АМБАСАДОРА ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГІЇ.

Проект BMWi швидко знаходить однодумців-новаторів, адже завжди перебуває у пошуках екологічних ініціатив поза межами автомобіля. Тож не дивно, що існує багато електризуючих партнерств у сферах мистецтва, культури, дизайну та архітектури, або колаборацій з іншими преміум-брендами, що пропонують продукти, що ідеально відображають концепцію автомобілів BMWi.

Детальніше...