Новини BMW

Вівторок, 28 травня 2019 Новости BMW

Натхнення на рівні ДНК. BMW на міжнародному фестивалі сучасного мистецтва Kyiv Art Week.

BMW Україна виступила офіційним партнером четвертого міжнародного фестивалю сучасного мистецтва Kyiv Art Week, який тривав протягом минулого тижня в українській столиці. Подію ознаменував великий ярмарок галерей і арт-об’єктів Kyiv Art Fair, в рамках якого компанія презентувала проект ART INSPIRED BY THE 8, розроблений спеціально запрошеним художником, Максом Шкіндером. Окрім цього, захід включив в себе ряд інсталяцій та художніх спецпроектів по всьому місту, освітню програму, показ короткометражних фільмів про сучасне українське мистецтво. 

Детальніше...

П'ятниця, 22 березня 2019 Новости BMW

НОВИЙ BMW 7 СЕРІЇ.

BMW продовжує удосконалювати лінійку флагманських моделей класу люкс і представляє новий BMW 7 серії, який поєднує впевнений образ, витончену елегантність, а також інноваційні системи допомоги водієві.

Детальніше...

Вівторок, 21 травня 2019 Новости BMW

НОВИЙ ҐАТУНОК РОЗКОШІ: THE X7, THE 8 ТА THE 7 ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНІ В УКРАЇНІ.

Концерн BMW Group продовжує модельну експансію у верхній частині преміального сегмента і 16 травня BMW Україна представила шанувальникам баварського бренду новий ґатунок розкоші - THE X7, THE 8 та THE 7.

Детальніше...

Понеділок, 18 березня 2019 Новости BMW

BMW НА 89-МУ ЖЕНЕВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ 2019.

Стенд BMW на Міжнародному автосалоні 2019 року в Женеві було присвячено продовженню модельного ряду в сегменті розкішних автомобілів та розширенню низки автомобілів з електричними системами приводу. Лише через декілька тижнів після того, як він був урочисто представлений світу, новий розкішний седан BMW 7 серії робить свій дебют в шоу. Крім того, виробник автомобілів преміум-класу представляє 4-е покоління гібридних силових агрегатів Plug-In-Hybrid, показуючи як така технологія, незалежно від повністю електричних автомобілів, може бути важлива.

Детальніше...