Новини BMW

Середа, 02 жовтня 2019 Новости BMW

ЗАПОЧАТКОВУЙТЕ ТРЕНДИ ЗА КЕРМОМ BMW.

Початок осені в українській столиці традиційно наповнений яскравими образами найголовнішого фешн-шоу країни - Ukrainian Fashion Week, де ВMW Україна, в рамках ексклюзивного партнерства, із сезону в сезон представляє найгарячіші новинки автомобільної індустрії гостям заходу.

Детальніше...

Середа, 18 вересня 2019 Новости BMW

ЗБІЛЬШЕННЯ МІЖСЕРВІСНОГО ІНТЕРВАЛУ АВТОМОБІЛІВ BMW ТА MINI

Компанія АВТ Баварія Україна, офіційний імпортер автомобілів BMW та MINI, на запити власників збільшує міжсервісний інтервал, що стане важливою додатковою перевагою для майбутніх покупців. Відтак, автомобілі BMW та MINI (за виключенням моделей BMW i3), що передаються клієнтам з 17 вересня 2019 року, матимуть збільшений номінальний інтервал міжсервісного обслуговування у 18 календарних місяців або 15 000 км, залежно від того, що настане раніше. 

Детальніше...

Середа, 02 жовтня 2019 Новости BMW

Сяйво внутрішньої енергії

Традиційно два рази на рік BMW Україна підтримує ексклюзивним партнерством найголовніше фешн-шоу країни - Ukrainian Fashion Week, яке протягом багатьох сезонів висвітлювало автомобільні новинки концерну. І цей раз не став винятком, відкриваючи гостям унікальність у самій домінуючій формі.

Детальніше...

Четвер, 05 вересня 2019 Новости BMW

НОВИЙ THE X6.

BMW Group продовжує модельну експансію та представляє новий THE X6.

Детальніше...