«МИ РОЗДІЛЯЄМО ВАШІ ТУРБОТИ!»

Сервісне обслуговування BMW.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ BMW. ПРЕМІАЛЬНИЙ СЕРВІС ДЛЯ КОЖНОГО ВЛАСНИКА, ПРЕМІАЛЬНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОЖНОГО АВТОМОБІЛЯ BMW.

Ви та ваш автомобіль BMW невіддільні один від одного. І щоб цей стан речей зберігався якомога довше, BMW пропонує безліч пропозицій преміум класу - BMW Service Inclusive, BMW Value Service і розширена гарантія для кожної моделі BMW - попереду у вас і вашого автомобіля тільки довгі безтурботні подорожі.

«ЗАДУМАНЕ СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ, КОЛИ ТВІЙ СПОКІЙ В НАДІЙНИХ РУКАХ».

Обслуговування в сервісних центрах BMW.

Кожна людина індивідуальна. Індивідуальний і кожен автомобіль BMW. Унікальні поїздки та історії, які ви проживаєте разом зі своїм BMW. Індивідуальний підхід в сервісних центрах BMW: до ваших послуг преміальні пропозиції по технічному обслуговуванню і ремонту, чесні ціни й прозорий розрахунок вартості. Високі стандарти якості та високий рівень експертизи технічних фахівців BMW в поєднанні з
інноваційними технологіями та оригінальними деталями BMW дозволяють гарантовано підтримувати ваш автомобіль BMW в ідеальному стані. Просто вибирайте найбільш відповідний вашим вимогам пакет послуг і готуйтеся отримувати повне задоволення від водіння.

ЧОТИРИ
ПРИЧИНИ ВИБИРАТИ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ BMW

01Відсутність турбот і безпека

02 Ексклюзивне преміальне обслуговування: комфортний досвід взаємодії з технічним центром та відмінний сервіс

03Особливі, як ви: індивідуально підібрані послуги та привабливі пропозиції для вас і вашого автомобіля BMW

04 Гарантовано позитивний досвід: технічні фахівці BMW, оригінальні деталі BMW і високі стандарти якості.

«НЕСПОДІВАНКИ ПІД КОНТРОЛЕМ».

Жодних сюрпризів з сервісом BMW Value Service.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАРТОСТІ ТА ВАШОГО ЗАДОВОЛЕННЯ Я ЗА КЕРМОМ: BMW VALUE SERVICE.

Разом ви подолали безліч кілометрів та пережили справжні пригоди, що складають цілі розділи вашої спільної історії. Історії, яка є далекою від завершення, тому що існує програма BMW Value Service, яка пропонує численні переваги в сфері технічного обслуговування і ремонту. Якщо ви хочете подолати ще безліч кілометрів, при цьому знаючи, що завжди є на кого покластися, оцініть пакет преміального обслуговування «Все включено» з привабливою та прозорою вартістю, ідеально відповідний вашим потребам.

 
Переваги видно відразу
  • Підходить під будь-які потреби і моделі BMW;
  • Преміальне обслуговування, включаючи заміну масла, обслуговування мікрофільтра, обслуговування гальм та багато іншого;
  • Приваблива та прозора вартість пакета «Все включено», використання оригінальних деталей BMW;
  • Додаткові переваги, наприклад безкоштовна мийка, обслуговування в аеропорту або підмінний автомобіль;
 

«НАЙБІЛЬШИЙ ЦІННИЙ АКСЕСУАР МОГО BMW - ЦЕ СЕРВІС»

Для тих, хто хоче зосередитися на отриманні задоволення від життя. Сервісна пропозиція BMW Service Inclusive.

ПРЕКРАСНЕ ВІДЧУТТЯ - МОЖЛИВІСТЬ НІ ПРО ЩО НЕ ТУРБУВАТИСЯ.

Просто розслабтеся і зосередьтеся на тому, що дійсно важливо - на задоволенні від водіння. Ваш спокій забезпечить пакет сервісних послуг BMW Service Inclusive. Ви платите тільки один раз, а потім користуєтеся всіма послугами технічного обслуговування та ремонту протягом усього терміну дії договору. У будь-якому дилерському центрі BMW по всьому світу, що бере участь в програмі, ваш автомобіль BMW завжди буде знаходитися в надійних руках.

 
Переваги видно відразу
  • Приваблива економія в порівнянні з оплатою окремих сервісних робіт;
  • Повний контроль і прозорість витрат;
  • Вибір періоду дії гарантії в діапазоні від 3 до 6 років або пробігу від 40 000 до 120 000 км*;
  • Можливість збільшити перелік послуг, продовжити дію постгарантійної підтримки на термін до 10 років і пробіг до 200 000 км протягом 9 місяців після закінчення терміну дії договору;
  • Найвищий рівень експертизи технічних фахівців BMW, використання оригінальних деталей BMW;
  • Висока вартість перепродажу автомобіля завдяки автоматичному переходу інформації наступному власникові: доступ до всієї необхідної сервісної інформації по вашому автомобілю BMW можна отримати у будь-якого дилера BMW за допомогою системи KeyReader;

*Термін дії договору/відлік пробігу починається з дати первісної постановки на облік.

 

ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ БІЛЬШОГО: SERVICE INCLUSIVE PLUS.

Гарне стає найкращим: купуючи пакет BMW Service Inclusive Plus, ви отримуєте право на використання всіх послуг, що входять до нього, в тому числі ремонт в разі зносу деталей. Використання тільки оригінальних деталей BMW, включаючи масло.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive Plus*

Склад послуг технічного обслуговування і ремонту: Обсяг робіт в разі зносу:
Заміна моторного масла Обслуговування передніх гальм (включаючи заміну гальмівних колодок та/або дисків в разі зносу)
Перевірка автомобіля у відповідності зі специфікаціями BMW Обслуговування задніх гальм (включаючи заміну гальмівних колодок та/або дисків в разі зносу)
Обслуговування повітряного фільтру Заміна зчеплення (при необхідності)
Обслуговування паливного фільтра (в дизельних двигунах) Заміна щіток склоочисника (при необхідності, до одного разу на рік)
Обслуговування мікрофільтру  
Перевірка і в разі необхідності заміна свічок запалювання (для бензинових двигунів)  
Перевірка і в разі необхідності долив / заміна гальмівної рідини  

* BMW Service Inclusive Plus доступний тільки при купівлі нового автомобіля.

Зробіть вибір на користь більшого спокою, додаткової безпеки та розширеного обслуговування. Пакет BMW Service Inclusive охоплює наступні роботи з технічного обслуговування і ремонту: заміна моторного масла, перевірка автомобіля у відповідності зі специфікаціями BMW, обслуговування повітряного фільтру, обслуговування паливного фільтру (для дизельних двигунів), обслуговування мікрофільтру, перевірка і в разі необхідності заміна свічок запалювання ( для бензинових двигунів), перевірка і в разі необхідності долив/заміна гальмівної рідини. Пакет BMW Service Inclusive Plus* передбачає додаткові переваги і включає.
обслуговування передніх гальм (включаючи заміну гальмівних колодок та/або дисків в разі зносу), обслуговування задніх гальм (включаючи заміну гальмівних колодок та/або дисків в разі зносу), заміну зчеплення (при необхідності) і щіток склоочисника (при необхідності, не більше одного разу на рік).

* Пропозиції BMW Service Inclusive Plus доступні тільки при покупці нового автомобіля.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.