ОГЛЯД І ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ BMW.

Професійно, надійно і недорого.

Незалежно від того, чи потрібно вашому автомобілю спеціальна перевірка, технічне обслуговування або державний техогляд - наші досвідчені фахівці сервісу BMW знають ваш автомобіль як ніхто інший і завжди готові обслужити вас на найвищому професійному рівні.
Використовуючи гарні професійні знання, а також інноваційні методи діагностики і програмування, сервісна служба BMW прагне до збереження ідеального стану вашого автомобіля. Під час кожного техогляду і кожного технічного обслуговування ми робимо все необхідне, щоб забезпечити задоволення за кермом вашого BMW на найвищому рівні.

 

ОГЛЯД АВТОМОБІЛЯ : ПРОФЕСІЙНО, ШВИДКО И ПРОЗОРО.

Тільки професійно виконаний огляд автомобіля переконає вас у тому, що ваш автомобіль знаходиться в ідеальному стані. Наші фахівці сервісу ретельно оглянуть ваш BMW і усунуть можливі недоліки.
Довіртеся нашому досвіду і технічним знанням. Наші фахівці охоче проконсультують вас і порекомендують саме ту перевірку, яка потрібна вашому BMW. В залежності від ваших потреб ми пропонуємо наступні види комплексного огляду автомобілів.

 
Весняний огляд BMW

Лід, сніг та сіль зажадали взимку від вашого BMW великої стійкості - великі навантаження випробували АКБ і ходову частину, кузов і скло. В рамках весняного огляду ми пропонуємо вам ретельну перевірку вашого BMW в місцях найбільших навантажень. При цьому однаково скрупульозно оцінюється стан як двигуна і коробки передач, так і гальмівної системи та освітлення. Після весняного огляду BMW у вас з'явиться приємне відчуття, що ви з вашим BMW відкриваєте літній сезон в найкращій формі. Без особливих витрат ви уникнете ситуації, коли дрібні неполадки закінчуються великим ремонтом.
Наша пропозиція:

 • перевірка рівня рідин;
 • візуальна перевірка гальмівної системи, приводного ременя, амортизаторів;
 • перевірка підвіски коліс, амортизаторів та деталей рульового управління;
 • перевірка лобового скла на відсутність слідів від удару каменем;
 • перевірка склоочисника лобового скла і мийної установки;
 • колеса і шини (стан, висота малюнка протектора і тиск повітря в шинах);
 • перевірка кузова на відсутність пошкоджень;

Якщо буде потрібно регулювання або доливання рідин, ми повідомимо вам про це і представимо окремий рахунок для обсягів робіт.

 
 
Огляд BMW перед відпусткою

Нарешті можна вирушати у відпустку! Ми охоче допоможемо вам зробити огляд автомобіля перед відпусткою, для того щоб далеко від будинку у вас не було проблем в дорозі: ви взяли з собою попереджувальний жилет, запасний набір ламп і вогнегасник? Виконувалося оновлення картографічних даних вашої системи навігації? Відповідає тиск в шинах підвищеному навантаженню автомобіля? Крім того, огляд перед відпусткою, звичайно ж, включає в себе також численні технічні перевірки вашого BMW. Ми з нетерпінням будемо чекати розповіді про вашу подорож. Тому що в наш огляд BMW перед відпусткою входить також зовнішня очистка після повернення з відпустки.
Наша пропозиція:

 • перевірка рівня рідин;
 • візуальна перевірка гальмівної системи, приводного ременя, амортизаторів;
 • візуальна перевірка конденсатора кондиціонера і систем охолодження на відсутність забруднень;
 • перевірка підвіски коліс, амортизаторів та деталей рульового управління;
 • перевірка освітлення;
 • колеса і шини (стан, висота малюнка протектора і тиск повітря в шинах);
 • зовнішня очистка;

Якщо буде потрібно регулювання або доливання рідин, ми повідомимо вам про це і представимо окремий рахунок для обсягів робіт.

 
 
Огляд кондиціонера BMW

Огляд кондиціонера BMW ми рекомендуємо вам зробити на початку літа. Фахівці сервісу BMW ретельно перевірять справність роботи вашої системи охолодження. Вони виконають професійну чистку та дезінфекцію системи охолодження для забезпечення приємного і здорового мікроклімату в салоні. При необхідності вони зроблять також заміну холодоагенту. Огляд кондиціонера BMW дозволить вам навіть в спекотні дні відчувати себе свіжим і більш комфортним за кермом вашого автомобіля.
Наша пропозиція:

 • перевірка конденсатора кондиціонера, приводного ременя і мікрофільтра (заміна в якості опції);
 • перевірка потужності кондиціонера;
 • перевірка системи кондиціонування на відсутність запахів;

Додатково ми рекомендуємо:

 • очищення системи кондиціонування 1 раз в рік;
 • перевірка кількості холодоагента;
 • очищення випаровувача кондиціонера
 • очищення корпусу мікрофільтра;

Якщо буде потрібно регулювання або доливання рідин, ми повідомимо вам про це і представимо окремий рахунок для обсягів робіт.

 
 
Зимовий техогляд BMW

На початку зими співробітники нашого сервісу зроблять ваші поїздки ще більш безпечними та комфортними. В результаті зимового техогляду BMW ви будете оптимально підготовлені до холодного сезону.
Наша пропозиція:

 • перевірка рівнів рідин включаючи незамерзаючу рідину;
 • візуальна перевірка гальмівної системи, приводного ременя, амортизаторів;
 • перевірка підвіски коліс, амортизаторів та деталей рульового управління;
 • перевірка склоочисника лобового скла і мийної установки;
 • перевірка освітлення;
 • колеса і шини (стан, висота малюнка протектора і тиск повітря в шинах);

Якщо буде потрібно регулювання або доливання рідин, ми повідомимо вам про це і представимо окремий рахунок для обсягів робіт.

 
Техосмотр согласно §57a у BMW
 

БЕЗ ВСЯКОГО СТРЕССУ: ТЕХОГЛЯД ЗГІДНО §57A У BMW.

Державний техогляд без стресу: якщо мова йде про огляд згідно § 57a закону про автомобільні перевезення, краща сервісна служба для вашого BMW - це BMW. Скористайтеся цією послугою попереднього огляду для підтвердження того, що ви відчуваєте щодня - задоволення за кермом автомобіля BMW в бездоганному стані. Якщо все ж будуть потрібні якісь роботи, вам нададуть найкомпетентнішу допомогу справжні професіонали сервісної служби BMW. Досить короткого перебування на СТОА, і ви можете продовжити рух на вашому BMW.
Завдяки передбаченому в вашому BMW сервісу CBS (сервісне обслуговування за станом) ви завжди будете знати термін майбутнього державного техогляду. У комбінації з BMW TeleServices передача важливих даних здійснюється безпосередньо на адресу вашої станції техобслуговування BMW. Вам потрібно всього лише узгодити термін відвідування СТО BMW. Або ви можете зробити огляд в рамках найближчого сервісного обслуговування, безпосередньо після його завершення. Ваша перевага: тільки одне відвідування СТОА і вільний час для інших справ.

обслуговування колес та шин в BMW
 

СТОВІДСОТКОВА НАЙДІЙНІСТЬ: ОБСЛУГОВУВАННЯ КОЛІС ТА ШИН В BMW.

Обслуговування шин в BMW гарантує ідеальну відповідність один одному шин, коліс і компонентів ходової частини. Фахівці сервісу BMW порекомендують вам оптимальні для вашого автомобіля шини з маркуванням BMW. Тільки такі шини відповідають жорстким стандартам якості BMW. І, звичайно ж, ми виробляємо на високому професійному рівні заміну, перевірку, обслуговування та зберігання як запасних шин, так і коліс в збірці.

 
Оригінальні колеса BMW в збірці.

Колеса BMW в збірці представляють собою ідеальну комбінацію: шини з маркуванням BMW були розроблені і випробувані спеціально для автомобілів BMW. Оригінальні легкосплавні диски BMW відрізняються зниженою вагою, винятковою довговічністю і виразним дизайном. Прекрасне поєднання ефектного зовнішнього вигляду і максимальної безпеки. Краща підстава для їзди з задоволенням.

 
 
Оригінальна послуга по заміні шин BMW

Незалежно від того, чи потрібна вам заміна шин або коліс, ви можете цілком і повністю покластися на фахівців сервісу BMW. В заміну шин входять також повна перевірка і технічне обслуговування. При цьому ми гарантуємо вам максимальну акуратність і компетентність при кращому співвідношенні ціни і якості.

 
 
Oригінальна послуга по збереженню шин BMW

Професійне зберігання коліс і шин, пропоноване BMW, включає в себе також миття і балансування коліс, що підлягаються зберіганню. Це дозволить вам уникнути зайвих витрат і заощадить багато місця. Крім того, ми використовуємо спеціальні ефективні засоби для догляду, завдяки чому ваші диски після зберігання будуть блищати як нові. переконайтеся самі у вищій якості нашої сервісної пропозиції.

 
To BMW
 

СЕРВІСНА СЛУЖБА ЗАДАЄ СТАНДАРТИ: ТО BMW.

Регулярне технічне обслуговування вашого BMW забезпечить впевненість у безпеці і оптимальну керованість і дозволить повною мірою насолоджуватися водінням. Завдяки інноваційній системі технічного обслуговування CBS (технічне обслуговування за станом), ваш BMW сам знає, чи потрібно йому, наприклад, заміна масла або ТО за регламентом Inspektion
і коли їх слід провести. У комбінації з BMW TeleServices передача важливих даних здійснюється безпосередньо на адресу вашої станції техобслуговування BMW. Це дозволяє точно оцінити обсяг майбутніх робіт і необхідного технічного обслуговування на СТОА.

 
ТО за станом

Кваліфіковані фахівці сервісу BMW ретельно перевірять ваш BMW і виконають необхідні сервісні роботи відповідно до інструкцій виробника:

 • ТО за регламентом Oilservice;
 • ТО за регламентом Передні/задні гальма;
 • ТО за регламентом Гальмівна рідина;
 • ТО за регламентом Перевірка автомобіля;
 • техогляд автомобіля згідно § 57a;
 
 
ТО за регламентом Oilservice BMW

ТО за регламентом Oilservice BMW - це не тільки заміна масла. Воно включає в себе також попередню перевірку, наприклад, гальм і шин. Вам пропонується повне ТО по регламенту Oilservice за методикою, розробленою спеціально для вашого BMW, яке гарантує довгий термін служби вашого двигуна:

 • заміна моторного масла включаючи утилізацію відпрацьованого масла;
 • заміна масляного фильтру;
 • заміна свічок запалення при кожному другому ТО за регламентом Oilservice (тільки для бензинових двигунів);
 • заміна змінного елементу повітряного фільтру і паливного фільтра (тільки для дизельних двигунів) після кожного третього ТО за регламентом Oilservice BMW;
 • заміна мікрофильтра
 • скидання ТО за регламентом відповідно до інструкції заводу-виробника;
 
 
Технологія BluePerformance BMW з AdBlue®

Технологія BluePerformance BMW з AdBlue® Завдяки застосування технології BluePerformance BMW вдалося домогтися додаткової оптимізації характеристики викиду дизельного двигуна і знизити кількість оксидів азоту, що містяться у відпрацьованих газах. У деяких моделях дизельних двигунів* для нейтралізації оксидів азоту використовується додатковий варіант: каталізатор SCR з вприскуванням карбамідо-водяної суміші AdBlue (SCR = селективне каталітичне відновлення). Хімічна реакція, яка викликається вприскуванням рідини AdBlue, призводить до додаткового скорочення викиду оксидів азоту. Завдяки цьому дизельні моделі вже сьогодні відповідають чинній з 2014 року нормі токсичності ОГ EU6 .

Доливку рідини в бак SCR рекомендується здійснювати в офіційного дилера BMW. В деяких випадках доливка можлива власником.

 

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.