BMW M2 Купе.

РОДОВІД M.

BMW M2 Купе.

Дизайн і концепція самого першого BMW M2 Купе сягають історичним корінням BMW M GmbH. Цей автомобіль поєднує кращі спортивні якості і класичний привід на задні колеса з точною і гострої керованістю сучасної моделі M. Особливі форми передніх і задніх бамперів оптимізують повітряний потік і покращують обтічність. Спортивна настройка підвіски і потужний рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo забезпечують незрівнянні динамічні якості.

Технічні характеристики

Максимальна потужність, кВт (к.с.)
при об / хв

272 (370)/6,500

Максимальний крутний момент, Нм при
об / хв

465/1,400–5,560

Час розгону 0-100 км / ч, з

4,5 (4,3 с опциональной 7-ступенчатой коробкой передач M с двумя сцеплениями и функцией Drivelogic)

Максимальна швидкість, км / год

250 (270 с пакетом M Driver)

Гоночні характеристики. 

Яскраві відчуття при водінні BMW M2 Купе забезпечуються завдяки застосуванню високих технологій, перевірених в самих екстремальних умовах. Як результат - фантастичні відчуття від керування автомобілем, які можуть подарувати тільки моделі M: практично ідеальна по осях (50:50), видатна ходова частина і оснащення справжнього гоночного рівня.

Дізнатися більше

7-ступінчаста коробка передач M з двома зчепленнями і функцією Drivelogic. 

Перемикання передач без розриву потоку потужності, необхідність вичавлюючи зчеплення або відпускання педалі акселератора: 7-ступінчаста коробка передач M з двома зчепленнями і функцією Drivelogic. Передачі можуть перемикатися автоматично або вручну за допомогою перемикачів на рульовому колесі або за допомогою важеля. Максимальне прискорення при рушанні з місця забезпечує режим Launch Control. 

Дізнатися більше

Активний диференціал M. 

Активний диференціал M оптимізує зчеплення з дорожнім покриттям і курсову стійкість при зміні смуги руху або прискоренні при виході з поворотів з високими швидкостями або на дорогах з нерівним покриттям. Оптимізація сили тяги відбувається за допомогою електронного пристрою, що зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс. 

Дізнатися більше

Складові гальма M.

Завдяки використанню різних матеріалів складові гальма M забезпечують приголомшливу інтенсивність уповільнення, видатну стабільність характеристик і високу довговічність. Крім того, вони мають невелику масу, що робить позитивний вплив на гостроту реакції, динаміку і прискорення. Ці високоефективні гальмівні механізми відрізняються забарвленням супортів в колір «Синій металік» і наявністю логотипу M. 

Дізнайтеся більше

500 НМ.

Завдяки функції Overboost BMW M2 Купе по справжньому розкриває свої можливості при максимальному моменті, що крутить до 500 Нм. 

Дізнатися більше

ДИЗАЙН.

Зовнішній вигляд BMW M2 Купе є втіленням бездоганної мощі і динаміки. Обриси спортивного купе, мускулистий форма і кокпіт з автентичними гоночними елементами підкреслюють атлетичний характер автомобіля.

Витрата палива і викиди CO2 для BMW M2 Купе:
 
Витрата палива в л / 100 км (змішаний цикл): 7,9-8,5
Викиди CO2 в г / км (змішаний цикл): 185-199

Більш детальна інформація про офіційному рівні витрати палива і викиди CO2 нових автомобілів приведена в "Керівництві по витраті палива і рівнем викидів CO2 нових легкових автомобілів", яке можна безкоштовно отримати в дилерських центрах або замовити в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, розташованої за адресою: Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.