Комплекти оригінальних зимових колес BMW.

Взимку особливо важливим стає завдання забезпечення безпеки на дорозі. При знижених температурах навколишнього середовища літні шини втрачають зчіпні властивості навіть на сухому асфальті. Оригінальні зимові колеса BMW є першокласною комбінацією колісних дисків і зимових шин, завдяки яким на засніжених дорогах і в умовах ожеледиці гальмівний шлях знижується на величину до 50%, забезпечується чудова тяга і стійкість автомобіля при маневруванні.

Оберіть серію вашого автомобіля BMW

 

BMW 1 серії (F20)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями про оригінальні зимові колеса BMW для автомобілів BMW 1 серії (F20).

Подивитись пропозицію

BMW 2 серії (F45)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями про оригінальні зимові колеса BMW для автомобілів BMW 2 серии (F45).

Подивитись пропозицію

BMW 3 серии (F30)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями про оригінальні зимові колеса BMW для автомобілів BMW 3 серии (F30).

Подивитись пропозицію

BMW 5 серии (G30)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями про оригінальні зимові колеса BMW для автомобілів BMW 5 серии (G30).

Подивитись пропозицію

BMW 7 серии (G11)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями про оригінальні зимові колеса BMW для автомобілів BMW 7 серии (G11).

Подивитись пропозицію

Оберіть серію вашого автомобіля BMW X

 

BMW X1 (F48)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями про оригінальні зимові колеса BMW для автомобілів BMW X1 (F48).

Подивитись пропозицію

BMW X3 (F25)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями про оригінальні зимові колеса BMW для автомобілів BMW X3 (F25).

Подивитись пропозицію

BMW X5 (F15)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями про оригінальні зимові колеса BMW для автомобілів BMW X5 (F15).

Подивитись пропозицію

BMW X6 (F16)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями про оригінальні зимові колеса BMW для автомобілів BMW X6 (F16).

Подивитись пропозицію

BMW X5 M (F85) / X6 M (F86)

Ознайомтесь з нашими актуальними пропозиціями про оригінальні зимові колеса BMW для автомобілів BMW X5 M (F85) / X6 M (F86).

Подивитись пропозицію

 

RunFlat System Component — єдине позначення для всіх RunFlat шин, що встановлюються на автомобілі BMW, MINI і ROLLS-ROYCE. Шини Run-Flat зберігають характеристики навіть при падінні тиску. Замість зупинки на узбіччі і виконання стомлюючої і небезпечною процедури заміни колеса Ви можете абсолютно спокійно дістатися додому або ж доїхати до найближчої станції технічного обслуговування. Кожну шину Run-Flat можна розглядати як поєднання основної і запасної шини: завдяки особливим укріпленим бічних стінок і додатковому поперечному посилення конструкції ці шини продовжують виконувати свої функції навіть при повній втраті тиску. термостійкий гумовий склад здатний витримати інтенсивне нагрівання.

Шини BMW з технологією RCS (Run-Flat).

Дивитись відео

 

ОРИГІНАЛЬНІ ШИНИ BMW З МАРКУВАННЯ У ВИГЛЯДІ ЗІРКИ.

Всі шини BMW з маркуванням у вигляді зірки розроблені у співпраці з провідними виробниками шин і налаштовані точно під конкретну модель. Шини адаптуються під вимоги конкретної моделі ще на етапі розробки нового автомобіля. Щоб отримати маркування у вигляді зірки, шина BMW повинна пройти суворі та великі випробування. При цьому до уваги береться до 50 факторів.

Наприклад, у випробуваннях на отримання маркування ЄС до уваги приймаються лише три фактори, а тести виробників шин - тільки 15 факторів. Оригінальні шини BMW з маркуванням в вигляді зірки відрізняються високим рівнем безпеки і налаштовані під конкретну модель. як виробник преміальних автомобілів BMW Group пропонує шини з технологією Run Flat для всіх поточних моделей.

Дізнайтеся більше про виробництво оригінальних коліс BMW.

Маркування шин згідно стандартам ЕС.

З листопада 2012 року в відношенні шин застосовується загальна вимога маркування. Шини марки EU оцінюються за такими трьома характеристиками: ефективність використання палива, волога адгезія і зовнішній шум кочення.

 
Топливна ефективність

Ефективність використання палива ділиться на класи від А до G. Різниця одного класу відповідає приблизно 0,1 л / 100 км.

 
 
Зчеплення з мокрою дорогою

Мітка для вологої адгезії вказує на вплив шин на гальмівну відстань, коли дорога мокра. Це маркування також розділене на класи A-G. Проміжні шини класів A і G змінюють гальмівний шлях на 18 метрів.

 
 
Зовнішній шум при коченні

Зовнішній шум при коченні вказується в децибелах в маркуванні шин ЕС. Кожна додаткова чорна смуга на піктограмі означає збільшення зовнішнього шуму кочення. Піктограма з трьома чорними смугами означає, що зовнішній шум кочення шини відповідає обмеженням ЄС, чинним до 2016 року. Дві чорні смуги вказують на те, що зовнішній шум кочення шини відповідає обмеженням ЄС, які можуть застосовуватися до 2016 року, або до 3 дБ нижче. Чорна смуга вказує на те, що зовнішній шум кочення шини нижче граничних значень ЄС, застосовуваних до 2016 року більш, ніж на 3 дБ. Слід відзначити, що зовнішній шум кочення шини не завжди корелює з шумом в салоні автомобіля.

 

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.