BMW

СОНЦЕ ЧИ ДОЩ. НАШІ ШИНИ ЗАДАЮТЬ ЖАРУ.

Візьміть контроль. Оригінальні колеса та шини BMW із маркуванням зіркою.

В дорозі з динаміків лунає музика, і раптово починається тропічна злива. Опануйте ситуацією разом з оригінальними колесами і шинами BMW із маркуванням зіркою. Надійність на вищому рівні - з більшою безпекою для поганої погоди, будь-якої дорожньої ситуації і будь-якого дорожнього покриття. Задоволення та безпека водіння - для гарного самопочуття.

 

ТРИ ПЕРЕКОНЛИВІ ПРИЧИНИ.

На дорозі з більшою легкістю: колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

 

 

«МИ ПЕРЕВІРЯЄМО УСЕ, ТАК ЩО ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ВИПРОБОВУВАТИ СВОЮ УДАЧУ».

Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

Зіркове маркування означає, що шина була спеціально виготовлена для BMW і відповідає найвищим стандартам BMW. Розробка шин також починається на ранній стадії розробки автомобіля і може зайняти до трьох років, після чого слідують різнопланові випробування. Шини із маркуванням зіркою випробовуються в шести основних сферах: безпека, знос, комфорт, економічність і, що характерно для BMW, в двох сферах задоволення від водіння: стиль водіння та спортивна поведінка. Крім того, вони розробляються у співпраці з обраними виробниками преміум-класу (наприклад, Bridgestone, Dunlop, Goodyear і Pirelli). Просто попросіть вашого сервісного партнера BMW надати шини із маркуванням зіркою - перевірені, безпечні, які ідеально підходять будь-кому.
 

БЕЗПЕЧНІ ТА СТИЛЬНІ.

Оригінальні комплекти коліс BMW.

Навіщо вибирати, коли можна мати усе одразу? З оригінальними комплектами коліс BMW безпека поєднується з ідеальним дизайном. Коли оригінальні комплекти коліс BMW проходять випробування, ніщо не упускається. У масштабних симуляціях і в найскладніших практичних ситуаціях вони доводять, що отримали звання «Оригінальні колеса BMW» за будь-яких умов водіння. Різноманітність дизайну різних стилів пропонує кожному клієнту правильний вибір комплектних коліс.
 
 
Переваги комплектного колеса
  • Широкий спектр стилів на вибір (кольори, поверхні, матеріали, форми спиць, розміри), також взимку
  • Ідеальне центрування литого диска, шин та датчика TPMS
  • Привабливі пропозиції різних розмірів
  • Гарантоване постачання запасних частин протягом 10 років (з моменту запуску)
  • Суворі процедури виробництва та перевірки, а також методи випробувань: випробування бризок солоною водою, рентгенівське дослідження, випробування на витік, стенд для визначення співвідношення навантаження в екстремальних умовах, практичне випробування в Нюрбургринзі.
Переваги легкосплавного диска
  • Менша вага
  • Динаміка руху і керованість
  • Ексклюзивність та дизайн
  • Довговічність

ЯК ВАМ ЗАВГОДНО.

Безмежні можливості: визначитеся з вибором відповідних коліс і шин та зробіть свій BMW єдиним у своєму роді.

Коли справа доходить до їзди на будь-якому дорожньому покритті, всі згодні з тим, що найважливіше - це максимальне зчеплення з дорогою. Але універсального рішення не існує. Кожна модель поводиться по-різному і, отже, вимагає детального підходу. Тільки BMW знає унікальну фізику водіння і мову дизайну кожної моделі BMW в деталях й відповідно адаптує свою розробку шин. Ви можете регулярно міняти шини. Ваш сервісний партнер BMW завжди готовий відповісти на ваші запитання та надати пораду щодо відповідних послуг.

 

 

 

 

 

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.