МРІЯ ЗНАХОДИТЬСЯ
В МЕЖАХ ДОСЯЖНОСТІ.

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ.

 

AWT FINANCIAL SERVICES.

 

Фінансові послуги – ключовий фактор успіху в сьогоднішньому мобільному світі. Відділ фінансових послуг BMW ідеальний партнер для фізичних та юридичних осіб. Вибираючи послуги AWT Financial Services, Ви отримуєте індивідуальний підхід і зручну процедуру оформлення кредитної угоди. Ваші щомісячні виплати розраховуються із загальної вартості Вашого автомобіля за параметрами, які підходять саме Вам.


 
На цій сторінці Ви знайдете інформацію про програми кредитування, фінансовий лізинг в гривні і доларах США, а також страхуванню.

 

Для отримання детальної інформації звертайтесь до офіційного дилера BMW в вашому місті або скористайтеся формою зворотного зв'язку за посиланням нижче.

.

Дізнатись більше

 

AWT FLEX. ГНУЧКИЙ КРЕДИТ.

Зробіть вибір з легкістю і Ваш авто завжди буде відповідати Bашим поточним потребам.

 Узнайте больше

 

 

Програма кредитування для автомобілів BMW.

 Дізнайтесь більше

 

Кредитування для гібридних та електромобілів BMW.

 Дізнайтесь більше

 

Лізинг

 

 Дізнайтесь більше

 

Страхування

 

Дізнайтесь більше

 

 

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.