Новый BMW X5

ВОВК ПОЛЮЄ НА ЗГРАЮ.

Випуск нового BMW X5 M50d - це важлива подія. Розроблена інженерами модель BMW X змушує по-новому поглянути на можливості автомобіля з точки зору потужності, динаміки і маневреності. Він приводиться в рух ще більш ефективним рядним 6-циліндровим дизельним двигуном M Performance TwinPower Turbo. Це сила, яка передається безпосередньо на дорогу за допомогою адаптивної підвіски M Professional. Справжній автомобіль M Performance - для тих, хто вимагає більшого.


BMW X5 M50d(3):

Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 7.7

Виброси CO2 в г/кг (в змішаному циклі): 202

Технические характеристики

 

 

bmw_x5_m50d
bmw_x5_m50d
bmw_x5_m50d

bmw_x5_m50d


bmw_x5_m50d
З ексклюзивними відмітними властивостями сімейства M Performance, BMW X5 M50d впевнено перевершує всіх суперників. І перше з них - пакет M Sport, що входить в набір стандартного оснащення та справляє фурор із аеродинамічним пакетом M і вихлопною системою M Sport. Вражаюча решітка радіатора BMW з обробкою кольору «Cerium Grey», корпуси зовнішніх дзеркал, декоративні накладки повітрязабірників і повітроводів, трапецієподібні вихлопні патрубки і буквене позначення на задній частині також виконані в елегантному фірмовому кольорі M Performance. Великі, поліровані 22'' легкосплавні диски V-Spoke 747 M підкреслюють характерні елементи зовнішньої обробки кольору «Cerium Grey».

 Новий BMW X5 M50d - приклад того, на що здатний спортивний автомобіль з генами M та xDrive: максимальні динаміка і маневреність при збереженні оптимальної тяги. 

Йорн Зіке (Jörn Sieke), продукт менеджер автомобілів M та BMW IndividualОдне легке торкання педалі акселератора пускає в хід систему повного приводу нового BMW X5 xDrive40i (4). Навіть на малих обертах двигуна турбонагнетатели з интеркулерами непрямого охолодження забезпечують високий крутний момент. А при кожному перемиканні передачі опциональная 8-ступінчаста спортивна автоматична коробка Steptronic забезпечить максимальну динаміку, ефективність і справжнє задоволення від водіння.
Cильный характер продолжает эволюционировать. Так появляется новый рядный 6-цилиндровый бензиновый двигатель M Performance TwinPower Turbo с двумя турбонагнетателями низкого давления и двумя высокого. В результате мощность увеличилась, отзывчивость стала динамичнее, а крутящий момент достиг 760 Нм, благодаря чему автомобилем легко управлять и на низких оборотах. Двигатель выдает 400 л.с. (294 кВт) мощности, и BMW X5 M50d разгоняется до 100 км/ч всего за 5.2 секунд.
Расход топлива и уровень выбросов CO2.


Значения расхода топлива, уровня выбросов CO2 и потребления электроэнергии были определены в соответствии с Регламентом (EC) № 715/2007 в редакции, действовавшей на момент утверждения типа. Показатели относятся к автомобилю в базовой комплектации, предлагаемому на рынке Германии, а диапазон значений указан с учетом возможной установки дополнительного оборудования, использования разных вариантов колесных дисков и типов шин, предлагаемых для выбранной модели.
Характеристики эффективности нейтрализации CO2 определены в соответствии с Директивой 1999/94/EC и действующей редакцией Европейского регламента. Представленные для целей классификации значения основаны на данных о расходе топлива, выбросах CO2 и потреблении электроэнергии в цикле NEDC.
Более подробная информация об официальном расходе топлива и точные значения выбросов СО2 для новых легковых автомобилей приведены в справочнике «Расход топлива, уровень выбросов CO2 и потребление электроэнергии новых легковых автомобилей». Справочник можно получить в дилерских центрах, а также посмотреть по ссылке https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.
(4) Запланированная доступность с 4 квартала 2018 года.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.