Новий BMW X5

Новий BMW X5

Новий BMW X5 - лідер модельного ряду, який розставляє все на свої місця. Цей високий, елегантний і сильний автомобіль неможливо не помітити. Потужна цільна подвійна решітка радіатора немов натякає на те, що станеться при запуску двигуна. Чудовий дизайн фар в стилі X не лишає сумнівів в тому, хто ж є лідером. Завдяки інноваційним технологіям для максимальної динаміки і більшої безпеки на будь-яких покриттях новий BMW X5 знає куди рухатися. І як опинитися там першим.
BMW X5 xDrive40i(4): Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 9.2 Виброси CO2, г/км (в змішаному циклі): 211

Технiчнi характеристики
ДОСКОНАЛЕ УПРАВЛІННЯ. Багажне відділення BMW X5 уособлює собою нове покоління комфорту. Для зручного завантаження і вивантаження речей верхні й нижні секції дверей багажного відділення відкриваються і закриваються механізмом з електроприводом. За наявністю системи комфортного доступу вистачить короткого руху ногою під заднім бампером. Пакет додаткових пристосувань для зберігання речей(4) забезпечить порядок та безпеку. Коли обидві секції задніх дверей відкриті, при натисканні кнопки електрична шторка багажного відділення втягується й ховається під підлогою. А висувні і протиковзкі рейлінги на підлозі утримують багаж під час руху.

Новий BMW X5 об'єднує в собі гени всіх моделей сімейства BMW X. Ця модель в четвертому поколінні стане найяскравішим представником завдяки сучасним технологіям і привабливому дизайну. Мова нового дизайну X виражена в ньому повноцінно, ясно і чітко. Новий салон став ще розкішнішим і отримав концепцію інтуїтивного управління.

Адріан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW GroupОдне легке торкання педалі акселератора пускає в хід систему повного приводу нового BMW X5 xDrive40i. Навіть на малих обертах двигуна турбонагнітачі з інтеркулерами непрямого охолодження забезпечують високий крутний момент. А при кожному перемиканні передачі опціональна 8-ступінчаста спортивна автоматична коробка Steptronic забезпечить максимальну динаміку, ефективність і
BMW X5 xDrive40i(4) використовує всю міць двигуна. Чудова тяга з системою повного приводу xDrive в комбінації з новим двигуном BMW TwinPower Turbo дозволяють вивести задоволення від водіння на новий рівень. 6-циліндровий бензиновий двигун розвиває потужність 340 к.с.(250 кВт) Паливо надходить в циліндри під тиском до 350 бар для більш ефективного горіння. BMW X5 впевнено використовує цей тиск для максимальної динаміки.
Витрата палива і рівень викидів CO2.Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.
(4) Запланована доступність з 4 кварталу 2018 року.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.