bmw-2-series-gran-coupe

ФУТУРИСТИЧНО УНІВЕРСАЛЬНИЙ

BMW X3 xDrive30e

BMW X3 xDrive30e поєднує в собі найкраще з двох світів: динаміку й ефективність електродвигуна з потужністю та комфортом двигуна внутрішнього згоряння. Гібридний позашляховик з інтелектуальними технологіями і динамічним прискоренням, який забезпечує швидке водіння.

01 Система Driving Experience Control.

За допомогою Driving Experience Control ви можете в будь-який час обрати один з чотирьох режимів водіння – ECO PRO, COMFORT, SPORT та SPORT+. Програми по-різному впливають на управління приводом й налаштування характеристик підвіски. Режим ECO PRO призначений для максимальної ефективності водіння й комфортних характери

02 Гібридна приладова панель.

Завдяки комбінації приладів гібридного автомобіля у вас завжди є вся необхідна інформація про інноваційний гібридний привід. Наприклад, ви можете переглянути поточну потужність електродвигуна, а також індикатор рівня заряду, електричний і комбінований діапазон.

03 Зарядна кришка вкл. стан зарядки.

Порт для зовнішньої зарядки високовольтного акумулятора розташований за кришкою на передній бічній панелі автомобіля зліва. Це захищає роз'єм від впливу навколишнього середовища. Світлодіодний дисплей показує поточний стан зарядки.

04 Гібридний привід.

Інноваційний гібридний привід поєднує в собі ефективний двигун внутрішнього згоряння з потужним електродвигуном. Досягнута, таким чином, особливо висока продуктивність системи забезпечує комфорт в роботі приводу на двигуні внутрішнього згоряння і в той же час можливість водіння без локальних викидів.

05 Акустичний захист для пішоходів.

Завдяки акустичному захисту пішоходів, автомобіль генерує елегантний звуковий супровід до швидкості 30 км/год, щоб інші учасники дорожнього руху знали про присутність транспортного засобу в міру наближення до них. Система автоматично активується при запуску автомобіля.


Витрата палива та викиди СО2.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 6.2-6.0
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 162-159

Інформація про витрату палива, викиди CO2 і споживанні енергії була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 в версії, застосовної на момент офіційного затвердження. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, іпоказаний діапазон враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних на обраної моделі.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та офіційні питомі викиди CO2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в «Керівництві по споживанню палива та викидам CO2 для нових пасажирських транспортних засобів», яке доступно безкоштовно в усіх точках продажів і в DAT Deutsche Automobil Treuhand. GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн, Німеччина і на https://www.dat.de/co2

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переводяться назад в значення, еквівалентні NEDC, для забезпечення порівняння між транспортними засобами. Для податків на транспортні засоби або інших мит, заснованих (зокрема) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.