BMW REPAIR INCLUSIVE.

Купуючи новий BMW, Ви отримуєте гарантоване задоволення за кермом. І навіть більше: вищий стандарт якості, аж до найменших дрібниць.


Гарантія на автомобіль в цілому, на всі оригінальні деталі BMW, а також оригінальні аксесуари BMW становить 2 роки без обмеження пробігу.


Програма ‘Repair Inclusive’ дає можливість подовжити базову гарантію до 3-х, 4-х або 5-ти років з обмеженням пробігу 200 000 км.


Дізнайтеся детальніше, звернувшись до Вашого офіційного дилера BMW.


Запис на сервіс

ПЕРЕВАГИ ГАРАНТОВАНО:

 • Свобода вибору:

  Ви самостійно обираєте термін дії гарантії на Вашому автомобілі

 • Програма ‘Repair Inclusive’ збільшує залишкову вартість Вашого автомобіля

 • Ви контролюєте свої витрати:

  програма ‘Repair Inclusive’ допомагає усунути непередбачені витрати

 

 

Звертаємо Вашу увагу, що дія програми «Repair Inclusive» не розповсюджується на:

 • забезпечення мобільності клієнта та буксирування автомобіля (покривається подовженням програми Roadside Assistance);
 • оригінальні та відновлені запасні частини, придбані за кошти клієнта окремо від автомобіля (такі запасні частини покриваються гарантією на запасні частини);
 • змінні елементи світлових приладів (за виключенням ксенонових/світлодіодних ламп);
 • гарантію від наскрізної корозії з середини назовні (діє базова гарантія заводу-виробника 12 років);
 • лакофарбове покриття ТЗ (діє базова гарантія заводу-виробника 3 роки);
 • високовольтні акумулятори для гібридних автомобілів та електромобілів (строк гарантії відповідає строку, встановленому заводом-виробником для відповідних типів/поколінь високовольтних акумуляторів);
 • високовольтні акумулятори для електроскутерів (строк гарантії відповідає строку, встановленому заводом-виробником для відповідних типів/поколінь високовольтних акумуляторів);
 • акумулятори мотоциклів;
 • на регулювальні роботи, на поточне обслуговування, періодичні перевірки і регулювання (включаючи перевірку/регулювання геометрії передньої чи задньої осей, балансування коліс тощо) (за винятком, коли такі роботи передбачені технологією виконання інших робіт, які виконуються в рамках дії програми);
 • усунення шумів/вібрації/коливання гальмівних дисків та колодок.

 

 

ВАШ АВТО У ВАШОМУ СМАРТФОНІ ВСЬОГО ЗА 1,20 ГРН.*


Разом з перевагами Програми ‘Repair Inclusive’, якщо модель Вашого автомобіля є сумісною, пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 1,20 грн* (стандартна вартість активації пристрою становить 7779 грн).


Підключайте телематичний пристрій та встановлюйте мобільний додаток myBMW UA, і будьте на зв’язку зі світом BMW та Вашим автомобілем.


Більше про мобільний додаток myBMW UA

* Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.08.2020 до 30.06.2021 включно. Ціна вказана з ПДВ. Інформацію щодо того, чи є сумісним Ваш автомобіль з телематичним сервісом, та детальні умови Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» Ви можете дізнатися у консультантів сервісу дилерських центрів офіційної мережі ТОВ «АВТ Баварія Україна». ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» та/або цієї пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.