bmw-2-series-gran-coupe

THE 8

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Спортивний за своєю природою: BMW M850i xDrive Gran Coupé розкриває свої гени автоспорту ще до початку руху. Його захоплююча дух естетика з вражаючими пропорціями спортивного автомобіля і специфічними акцентами дизайну передає безкомпромісну динаміку та демонструє потенціал розкішного чотирьохдверного спортивного автомобіля. Потужний 8-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo оснащений функціями від гоночних автомобілів. Цей двигун дозволяє усім чотирьом пасажирам безпомилково відчути свою нестримну міць. Висока продуктивність на дорозі гарантовано підніме ваш пульс.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):

10.7

Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі):

245

ПОСИЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР

ОСОБЕННОСТИ BMW M850i xDRIVE

01 УСИЛЕННЫЙ СПОРТИВНЫЙ ХАРАКТЕР.

Захоплююча мова дизайну BMW M850i xDrive Gran Coupé додатково посилена ексклюзивними акцентами стилю M серії. Відмінні риси, такі як рама решітки радіатора в кольорі Cerium Grey і великі повітрозабірники переднього фартуха, відображають вражаючі якості розкішного спортивного купе. Дифузор в металевому кольорі Dark Shadow і задні вихлопні труби в Cerium Grey помітно підкреслюють цей автомобіль як члена сімейства BMW M.

02 НОВИЙ ГРАНИЧНИЙ ЗВУК.

Звук двигуна BMW M850i Gran Coupé опанував усіма октавами на клавіатурі - від піано до фортіссімо. Інтегрована технологія випускної заслінки в спортивній вихлопній системі дозволяє регулювати вихідний звук. У програмі COMFORT звучить стриманий спортивний тон, в той час як програми SPORT і SPORT+ забезпечують насичений звук класичного автомобіля BMW M серії.

03 ПРИСКОРЮВАЧ ПУЛЬСУ.

Володіючи об'ємом в 4,4 літра й потужністю в 390 кВт (530 к.с.), 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo зводить як лічильник оборотів, так і пульс водія на однаковий рівень. Потужний двигун розганяє BMW M850i xDrive Gran Coupé від 0 до 100 км/год за 3,9 секунди з крутним моментом в 750 Нм. Насичений звук цього 8-циліндрового двигуна додатково генерує мурашки по тілу.


НАДИХАЮЧА ЕСТЕТИКА

ЗОВНІШНІЙ І ВНУТРІШНІЙ ДИЗАЙН BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Захоплюючий спортивний автомобіль для чотирьох чоловік: дизайн BMW M850i xDrive Gran Coupé безкомпромісно спортивний та динамічний. Навіть стоячи на місці, ніщо не залишає сумнівів в тому, на які характеристики здатний цей автомобіль. Розкішне спортивне купе, оснащене чотирма дверима й довгою колісною базою, має справжні пропорції спортивних автомобілів і в той же час пропонує виключно великий простір для всіх пасажирів - в ексклюзивній атмосфері BMW класу люкс.


Витрата палива та викиди СО2.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.