bmw-2-series-gran-coupe

THE M8.

АВТОМОБІЛІ BMW M8 COUPÉ

Автомобілі BMW 8 серії Coupé M – це вершина розкоші водіння, елегантне переосмислення генів M серії для повсякденного використання - як на дорозі, так і на гоночному треку. Автомобіль доступний у трьох варіантах; BMW M850i xDrive Coupé пропонує винятковий синтез комфорту, продуктивності і ефективності. BMW M8 Coupé з M xDrive пропонує розкішну атмосферу з неперевершеним почуттям автоспорту; розроблений для того, щоб розширити межі динамічних характеристик. BMW M8 Competition Coupé з M xDrive – це ще більш потужна, екстравагантна версія цього високоефективного спортивного автомобіля.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):

10.4

Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі):

239

ОСОБЛИВОСТІ BMW M8 COUPÉ

01 ВИКЛЮЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ.

Потужний 4,4-літровий двигун з двома турбонагнітачами BMW M8 Competition Coupé забезпечує видатну потужність 460 кВт (625 к.с.) і крутний момент в 750 Нм. Випускний колектор з поперечним розташуванням циліндрів оптимізовує реакцію силового агрегату, конструкція якого аналогічна тій, що використовується в автоспорті. Два вихлопних турбокомпресора Twin Scroll оптимізують вихідну потужність, забезпечуючи виняткову продуктивність - як на дорозі, так і на гоночній трасі.

02 МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Досвід водіння в BMW M8 Coupé з M xDrive та BMW M8 Competition Coupé з M xDrive просто вражає. А все завдяки прекрасно налаштованій взаємодії високорозвинених компонентів трансмісії й шасі, які, з їхньою ДНК автоспорту, втілюють інженерну майстерність BMW. Для максимального задоволення від водіння щосекунди.

03 ЕКСТРАВАГАНТНА СПОРТИВНІСТЬ.

Ексклюзивний інтер'єр підкреслює неповторний спортивний стиль автомобіля M серії, без шкоди для розкоші. Від шкіряного керма M й спортивних сидінь M в оббивці 'Merino', стрічки освітлення на дверях та центральній консолі і, нарешті, до червоних контрастних акцентів М серії на елементах управління - кожна деталь підтверджує виразний характер спорткара.

Сила, елегантність і аеродинамічна витонченість - усе це об'єднано в екстер'єрі нового BMW M8, щоб створити неймовірно захоплюючий автомобіль.
Маркус Сирінг, керівник відділу дизайну BMW M

ДИЗАЙН BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Прогресивний дизайн BMW M8 Competition Coupé вражає своїми радикально динамічними, але виключно елегантними контурами. Результатом є вражаючий спортивний автомобіль, який легко передає свій розкішний характер з усіх боків. Використовуючи кращі матеріали і майстерність виконання, салон створює ідеальний симбіоз чистого спортивного стилю й виняткової розкоші.


Витрата палива та викиди СО2.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 239

Зображення показують додаткове обладнання, екрани і дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.