bmw_m5

ПОТУЖНИЙ СТАРТ

Новий BMW M5 з системою інтелектуального повного приводу xDrive з М налаштуванням.

Хвилююча елегантність форм. Найвища за всі часи потужність. Нове покоління BMW M5 - втілення найвищої інженерного мистецтва та інноваційного інтелекту. Для небувалого рівня динаміки аж до межі можливостей. З численними суперсучасними технологіями, які привносять в ділові будні більше безпеки і комфорту. Інноваційна система повного приводу M xDrive нового BMW M5 потужністю 600 к.с. (441 кВт) перетворює водія на впевненого пілота суперспорткару, що володіє фантастичною силою, точністю ходових якостей і динамікою - задоволення за кермом в стилі M виходить на новий рівень.

Витрата палива в л/100км (комбіннована):

10,5

Викиди СО2 в г/км (комбінновано):

241

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРОЯВ ДИНАМІЧНОЇ ПОТУЖНОСТІ

Дизайн нового BMW M5 з системою M xDrive.
 
bmw_m5

Новий BMW M5 являє собою безкомпромісне поєднання елегантності бізнес-седана і приголомшливого гоночного потенціалу: великі повітрозабірники в атлетичній передній частині кузова забезпечують охолоджуючим повітрям високопотужний двигун M V8. Лінії алюмінієвого капота з двома специфічними виштамповками M знаходять своє візуальне продовження в контурах даху, зробленого з дуже легкого і дуже міцного вуглепластика (карбону). Стриманий задній спойлер M підкреслює по-спортивному потужний вигляд і є важливим елементом загальної виключно збалансованої аеродинаміки автомобіля. Форма слідує за динамічним потенціалом - послідовно в кожній деталі.

 
bmw_m5

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL

Чудовий дизайн в поєднанні з ексклюзивністю майстерні ручної роботи. Надихніть себе опціями від BMW Individual і зробіть BMW M5 втіленням Вашої власної індивідуальності.

 
bmw_m5

ІНТЕНСИВНІСТЬ. ЧІТКІСТЬ. МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ М

Інноваційна система повного приводу M xDrive

Максимальна динаміка руху на будь-якій дорозі, в будь-яких умовах. З новою системою M xDrive з активним диференціалом M Ви можете ще гостріше відчути видатний динамічний потенціал BMW M5. Завдяки центральному інтелектуальному управлінню, інноваційна система поєднує динамічність і точність стандартного приводу з перевагами в зчепленні і тязі, які дає повний привід. Амбіційний водій може в будь-який час конфігурувати M xDrive відповідно до своїх потреб на даний момент - аж до виключно заднього приводу.

 
 
 
bmw_m5

НЕДОСЯЖНА НЕПЕРЕВЕРШЕНІСТЬ.

Яким чином колосальна потужність нового BMW M5 максимально точно та швидко перетворюється на максимальну динаміку руху? За допомогою інноваційних технологій зі світу автоспорту.

 
 
 
bmw_m5

ВІД ПІАНІНО ДО ФОРТІССІМО. БЕЗПЕРЕЧНО М

 
 
 
 
bmw_m5

ЗМЕНШЕНА МАСА. ПОКРАЩЕНИЙ ЗВУК.

Спортивна система випуску M генерує динамічний звук, що залежить від режиму водіння, який може змінюватися за допомогою керуючого клапана, вбудованого в випуск системи. В режимах SPORT і SPORT +, які активуються за допомогою перемикача режимів водіння, використовується ще більш інтенсивний звук двигуна, в той час як в режимі, орієнтованому на комфорт, використовуються більш спокійний звук роботи двигуна. Нова кнопка Sound Control дозволяє додатково знизити рівень шуму.

 
 
 
bmw_m5

ПЕРШОКЛАСНИЙ КОКПІТ ЗАМІСТЬ ВОДІЙСЬКОГО СИДІННЯ БІЗНЕС КЛАСУ.

 
 
 

Витрата палива та викиди СО2.

Показники витрати палива та рівня викидів СО2 залежать від розмірів колісних шин і дисків. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC).
Більш детальну інформацію стосовно офіційних даних витрати палива та показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з питань витрати палива та показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів», яке є в безкошновоному доступі в усіх пунктах продажу від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, та за електронною адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

 

 
 

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.