BMW M240i

ТОЙ, ХТО ПРИСТРАСНО ВИПРОБОВУЄ МЕЖІ МОЖЛИВОГО.

Невгамовний, динамічний, від нуля до ста за 4.8 секунди. BMW M240i Купе призначений для безкомпромісної потужності. Спеціально налаштована спортивна M підвіска, оптимізовані високопродуктивні компоненти та вражаюча потужність двигуна M Performance TwinPower Turbo з 6-циліндровим бензиновим двигуном з 340 к.с. чистого задоволення від водіння виробляють знайомі побічні ефекти: підвищений рівень адреналіну і велика кількість гострих відчуттів. Також і зовні радикальні, спортивні амбіції BMW M240i Купе миттєво кидаються в очі - ексклюзивні дизайнерські риси M Performance демонструють впевненість у собі.

BMW M240i Купе: Витрата палива у л/100 км (комбінована): 7.8 викиди CO2 у г/км (комбіновані): 179

Шість циліндрів, об’єм 3,0 л. Унікальні маневреність і висока придатність для повсякденного використання. Об'єднані у одній системі приводу, яка чітко демонструє свою винятково спортивну ДНК. Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo надихає спонтанною реакцією та високим крутний моментом навіть на низьких швидкостях двигуна. Результат - максимальний крутний момент 500 Нм і прискорення, яке перехоплює ваш подих. Характерний звук BMW M240i Купе також акустично підкреслює винятковий талант власного силового агрегату.

 

 

BMW M240i Купе - чітка заява про вражаючу потужність, стиснута у компактні пропорції спортивного купе. Його відточений дизайн, потужний двигун 340 к.с. (250 кВт), кермо та шасі, оптимізовані до найдрібніших деталей, визначають непокірне відчуття водіння з самого початку. Всі компоненти налаштовуються один до одного, кожну деталь розроблено, щоб насолодитись чистим задоволенням від водіння. Кожного дня, просто у повсякденному житті.МАЄ НАДЗВИЧАЙНО СПОРТИВНИЙ ВИГЛЯД.

Окрім видатної подвійної решітки радіатора та повністю світлодіодних фар, передня частина BMW 2 серії також має вражаючі збільшені повітряні входи стандартного аеродинамічного М пакета з дизайнерськими елементами в сірому кольорі Ferric Grey. Ідеально доповнюють цю кольорову схему 18-дюймові двоспицеві М колеса у стилі Ferric Grey 436 M, які забезпечують захоплюючу взаємодію гальмування та прискорення завдяки стандартним гальмам M Sport. Ковпаки дзеркал заднього виду аеродинамічної форми у кольорі Ferric Grey та позначення моделі на задній частині кузова підкреслюють тісний зв'язок з автомобілями BMW M. Цей ефект посилюють виступаючі вихлопні труби по обидві сторони в чорному хромі: це, по-перше, ознака потужності, а, по-друге, вказівка на модифіковану вихлопну систему без середнього глушника та з вентиляційним отвором.ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА. МАКСИМАЛЬНА ТОЧНІСТЬ.

Потужна динаміка, що перетворюється на захоплююче задоволення від водіння: спеціальні налаштування підвіски M Performance роблять BMW M240i провідним спортсменом у своєму класі. До них відносяться індивідуально налаштовані пружинно-демпферні системи, а також спеціальна еласто-кінематика для передньої осі. Подальший внесок походить від варіативного спортивного рульового керування, що забезпечує високу точність керування потужною динамікою.


Адаптивне спортивне керування

Варіативне спортивне керування з Servotronic забезпечує пряму, динамічну манеру водіння з невеликим зусиллям рульового управління. Воно реагує на кут повороту з різними рульовими характеристиками, тим самим поліпшуючи поводження під час спортивного стилю водіння та зменшуючи рульове зусилля при паркуванні та обертанні.


Спортивна М підвіска

Підвіска M Sport характеризується спортивними налаштуваннями підвіски, а на автомобілях із заднім приводом вона має шасі, що опущені приблизно на 10 міліметрів. Воно має короткі пружини підвіски та більш жорсткі налаштування амортизатора, а також більш жорсткі стабілізатори. Разом це призводить до ще більш прямих налаштувань, які полегшують особливо динамічний стиль водіння.


xDrive

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive розподіляє рухову силу плавно та змінно на передні та задні колеса - для покращення тяги, динаміки руху та безпеки у всіх ситуаціях. Для подальшого поліпшення керованості цей електронний керований розподіл потужності також протидіє будь-якій недостатній та надлишковій обертальності при проходженні поворотів.


8-ступінчаста коробка передач Steptroni

8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport дозволяє дуже спортивне перемикання передач. Як в режимі автомату, так і вручну за допомогою селектора або клавіш під кермом - для комфортної їзди або дуже динамічного стилю водіння. У режимі SPORT та за допомогою селектора в лівому ручному перемиканні S / M, послідовність перемикання передач призначена для максимальної продуктивності.
 
 
 
 
 
 

Витрата палива та викиди CO2.

 • BMW M550i xDrive седан:
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 9.1–8.9
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 209–204

  BMW M760Li xDrive седан:
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 12.8
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 294

  BMW X4 M40i:
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 8.6
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 199

  BMW X6 M50d:
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 6.6
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 174

  Показники витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних коліс і шин. Дані про споживання визначаються відповідно за циклом водіння ЄЕК.

  Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрат палива і викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», яке надається безкоштовно у всіх торгових точках, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.