bmw-2-series-gran-coupe

THE 2

НОВИЙ BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ:
УСІ ОСОБЛИВОСТІ

Провокаційна привабливість для всіх тих, хто знає, чого хоче. Екстравертний атлетизм BMW M235i xDrive Gran Coupé домінує з усіх боків: завдяки мускулистій лінії плечей, похилій лінії даху ьа потужній задній частини. Відмінно налаштовані компоненти динаміки руху та надзвичайно потужний двигун допомагають цьому атлету встановлювати нові критерії в своєму сегменті. Для нових цілей - без обмежень.

Технічні характеристики

Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 7.6–7.5

Викиди СО2 в г/км (в поєднанні): 173–172

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ У КОЖНОМУ АСПЕКТІ.

Основні характеристики BMW M235i xDrive Gran Coupé: дизайн, двигун та спортивність

01 Залишає за собою потужне враження.

Дизайн екстер'єру BMW M235i xDrive Gran Coupé.

02 В центрі уваги - водій та пасажири.

Дизайн салону BMW M235i xDrive Gran Coupe.

03 Основна мета: ваше задоволення за кермом.

Динаміка водіння и маневреність BMW M235i xDrive Gran Coupe.

04 Набирає оберты все вище и вище.

4-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo BMW M235i xDrive Gran Coupé.

КОЖНА ДЕТАЛЬ ОСОБЛИВА.

Виразні фотографії дизайну екстер'єру та інтер'єру BMW M235i xDrive Gran Coupé.

BMW M235i xDrive Gran Coupé безкомпромісно розроблений для динаміки руху в усіх відношеннях - перш за все з точки зору стилю. Від відмінної передньої частини з решіткою радіатора BMW в сітчастому дизайні до обробки вихлопної системи вільної форми в потужній задній частині. Салон пропонує сучасну та спортивну атмосферу з ексклюзивними деталями дизайну М серії, такими як накладки на пороги або педалі, і динамічними функціями, такими як спортивні сидіння M.


Витрата палива і викиди CO2.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 7.6–7.5
  Викиди СО2 в г/км (в поєднанні): 173–172

  Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.