НОВА ФОРМА ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Повністю електричний BMW i3.

Світ перебуває в русі, і ми теж перебуваємо в русі. Рух означає зміни, а зміни - це захоплює. Все більше і більше людей у ​​по всій земній кулі переглядають свої цінності і розмірковують про те, як прожити життя більш відповідально.
Стосовно до BMW i така зміна світогляду означало народження нової ери, в якій автомобілі вперше в історії створюються з самого початку з урахуванням екологічної мобільності. У цьому контексті BMW i3 - більше, ніж просто автомобіль. Підтвердження цьому - надійність і задоволення від водіння ідеально доповнюють один одного. Саме час переконатися на прикладі. І випробувати на собі нову форму задоволення від водіння.

THE BMW i3 EXPERIENCE.

 
 

НОВІ ШЛЯХИ ВІДКРИВАЮТЬСЯ ТИМ, ХТО  МИСЛИТЬ ІНАКШЕ.

Ваблений піонерським духом BMW Group, бренд BMW має довгу традицію новаторських розробок. Але марка BMW i стала для BMW Group особливо вираженим кроком в майбутнє. Коріння BMW i сягають 2007 року і «Проекту i» - проекту на глибинному рівні, що поставило під сумнів самі основи десятиліть автомобілебудування, а також основну концепцію автомобіля як такого, щоб освітити шлях для прогресу в нових напрямках і визначити принципи мобільності, придатні для майбутнього.

Розробка BMW i3.

Практичний тест.

Дивитися відео

Народжений електричним.

ІННОВАЦІЇ І МІСТО.

Повністю електричний BMW i3 - перший серійно вироблений автомобіль в світі, який розроблявся на кожному етапі з урахуванням вимог екологічності, - починаючи від конструювання автомобіля аж до його виробництва та повсякденної експлуатації. Будучи повністю електричним автомобілем, він не виробляє викидів і запахів в місці використання - і це робить його ідеальним супутником в поїздках по місту.

Але BMW i3 - не просто «зелений» автомобіль. Завдяки його жвавості і прискоренню - всього за 7,2 секунди він розганяється від 0 до 100 км - і забезпечує, перш за все, виняткове задоволення від водіння. Щоб він рушив з місця, досить м'яко натиснути на педаль акселератора, - і ось уже BMW i3 розганяється потужно і майже безшумно.

НАРОДЖЕНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИМ.

Дізнатися більше про перспективну концепції мобільності BMW i.

Витрата палива і рівень викидів СО2.

Споживання електроенергії та рівень викидів СО2 для BMW i3:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 0
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 12,9

Витрата палива і рівень викидів СО2 для BMW i3 з Range Extender:
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 13
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 13,5
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0,6

Дальність поїздки залежить від різних чинників, зокрема: від особистої манери водіння, якості дорожнього покриття, температури навколишнього повітря, використання обігрівача / клімат-контролю, а також попереднього підігріву / охолодження.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання електроенергії залежать від обраних розмірів коліс і шин.
Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.