bmw-2-series-gran-coupe

BMW M8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ.

 

BMW 8 серії Кабріолет - уособлення спортивної розкоші, характерний представник BMW класу «люкс», прогресивний стиль якого виражає максимальну привабливість і впевненість. Модель з відкидним верхом є захоплюючим і швидким спортивним автомобілем, що створений з використанням передових технологій та який відрізняється емоційним дизайном для видатних динамік і керованості. Автомобіль відповідає найсерйознішим амбіціям та виводить свободу і задоволення від водіння на новий рівень.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):

10.6

Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі):

243

ОСОБЛИВОСТІ BMW M8 Кабріолет

01 ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Завдяки потужним двигунам і продуманим компонентам приводу спортивні характеристики BMW 8 серії Кабріолет відповідають найвищим вимогам. Прискорення гоночного боліда й точні налаштування підвіски не залишають сумнівів у спортивній ДНК моделі і постійно вимагають зробити розгін і відчути динаміку в поворотах.

02 ЕКСТЕР’ЄР.

Витягнутий вперед і вздовж силует, потужна задня частина й елегантний стиль: BMW 8 серії Кабріолет уособлює естетичну привабливість і випромінює спортивну впевненість. Кожна деталь підкреслює неприборканий характер автомобіля, а точно окреслені лінії висловлюють спортивні амбіції моделі.

03 ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРА.

Внутрішній простір BMW 8 серії Кабріолет є ідеальним поєднанням неймовірної розкоші й витонченого спортивного стилю. Елегантні дизайнерські рішення - яскраві скляні аплікації CraftedClarity, розширений пакет BMW Individual з вишуканими елементами оздоблення зі шкіри Merino з контрастною прострочкою або виразне підсвічування Ambient light - створюють ексклюзивну атмосферу, відповідну індивідуальним перевагам, що відрізняється досконалим виконанням.

BMW 8 серії Кабріолет - це вражаюче поєднання чудової естетики і унікального спортивного вигляду.

РОЗКІШ В ПОЄДНАННІ БЕЗЛІЧІ ДЕТАЛЕЙ .

ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОГО ОФОРМЛЕННЯ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ

BMW 8 серії Кабріолет - елегантний автомобіль з відкритим верхом, кожна вивірена лінія та кожен елемент якого випромінюють особливу розкіш. Поєднання прекрасно підібраних матеріалів, найвищої якості виконання і абсолютно впевненого стилю дозволяє отримувати дійсно незабутні відчуття від спортивного характеру моделі.


Витрата палива та викиди СО2.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.6
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 243

На ілюстраціях показано додаткове обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту ЄC № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропоноваї на ринку Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживанні електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива і рівень викидів CO2 нових автомобілів». Довідник доступний в дилерських центрах і за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.