bmw-2-series-gran-coupe

ОСОБЛИВЕ РІШЕННЯ.

BMW 6 Серії Gran Turismo.

BMW 6 серії Gran Turismo виділяється своєю унікальною елегантністю і виключно просторим, розкішно оформленим салоном. Його чудові ходові якості гарантують спортивну динаміку та найвищий комфорт в далеких подорожах. Цей автомобіль говорить сам за себе, будучи еталоном сучасного дизайну і доставляючи максимум задоволення в великих подорожах.

Потужність двигуна в кВт (PS) на 1 / хв (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

250 (340)/5,500–6,500

Крутний момент двигуна (Нм) на 1 / хв (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

450/1,380–5,200

Прискорення 0-100 км / год у сек (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

5.3

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ОСОБЛИВОСТЕЙ.

01 ДОСКОНАЛА ФОРМА.

Пластичні форми і витягнутий силует надають BMW 6 серії Gran Turismo вражаючу імпозантність. Енергійно підтягнуті поверхні утворюють контраст з м’яко низхідною лінією даху, яка надає автомобілю елегантного і спортивного вигляду. Виразна задня частина кузова підкреслює динаміку цієї неординарної концепції автомобіля.

02 СТИЛЬНИЙ КОМПАНЬЙОН.

Комбінація елегантності, простору і комфорту робить BMW 6 серії Gran Turismo еталоном стилю для далеких поїздок. Активні технології ходової частини дозволяють реалізувати неперевершені ходові якості - для вражаючої маневреності на будь-яких швидкостях.

03 ПЕРСОНАЛЬНИЙ АВТОПІЛОТ BMW.

Все перед очима: асистент водіння Плюс від BMW персонального автопілота, ви завжди будете мати вашого персонального помічника на борту. Пакет, що складається з інтелектуальних систем допомоги водієві, підтримує вас у монотонних ситуаціях руху, або на ділянках доріг з паганим оглядом і підвищує безпеку та комфорт у вашому BMW 6 серії Gran Turismo.

BMW 6 серії Gran Turismo орієнтується на вимогливих клієнтів, які надають великого значення індивідуальності, елегантності та видатному комфорту.
АДРІАН ВАН ХОЙДОНК, СТАРШИЙ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ BMW GROUP DESIGN

BMW 6 серії Gran Turismo демонструє сучасну альтернативну концепцію автомобіля.


Витрата палива і викид СО2.

  • Показники витрати палива и викидів СО2 залежать від розмірів обраних коліс та шин. Дані щодо витрати визначаються відповідно до циклу керування ЕСЕ.

    Більше інформації щодо офіційних даних витрати палива і викидів СО2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в розділі «Положення щодо витрати палива і викидів СО2 в нових пасажирських автомобілях», які є в вільному доступі у всіх точках продажу, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany, і за електронною адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.