НОВЫЙ BMW 4 СЕРИИ ГРАН КУПЕ.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ +

BMW 4 серії Гран Купе. 4 значить більше.

Проста ідея: поєднати спортивне купе з елегантним чотиридверним авто. Багатообіцяючий результат: більше стилю, більше місця, більше динаміки. Чого б ви не очікували від керування, BMW 4 серії Гран Купе перевершить сподівання. У того, хто сяде в його кокпіт, не залишиться жодних сумнівів з приводу того, на що схожа досконало реалізована спортивна елегантність.

Розгін від 0 до 100 км/год у с. (BMW 440i Гран Купе)

5,1

Максимальна швидкість у км/год (BMW 440i Гран Купе)

250

Витрата палива в л/100 км, у комбінованому циклі (BMW 440i Гран Купе)

6,8–6,6

Викиди СО2, г/км, у комбінованому циклі (BMW 440i Гран Купе)

159–154

Об'єм багажника

480–1 300 л

 

 

ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА.

BMW 4 серії Гран Купе дає нове визначення поняттю задоволення від керування. Його жвава динамічність спирається на відмінний темп розгону, надточне керування й досконалою курсовою стійкістю — як на віражах, так і в інших складних ситуаціях під час їзди. Інтелектуальна полегшена конструкція виводить економічність на новий рівень, поєднуючи її з захопливою динамікою потужних двигунів.

 

«Мене дуже зворушує, коли бачу на дорозі авто, знайоме мені з першого ескізу».

АДРІАН ВАН ХООЙДОНК, ДИРЕКТОР BMW GROUP З ДИЗАЙНУ.

 

 

ЧАРІВНИЙ ДИЗАЙН

ЧИСТА ЕСТЕТИКА

Уже з першого погляду помітно, наскільки привабливим є BMW 4 серії Гран Купе. У його унікальному дизайні завдяки атлетичному зовнішньому виглядові досконало синтезовані елегантність, естетичність і спортивний дух.
 

СПОРТИВНА ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА.

Передня частина BMW 4 серії Гран Купе є вираженням його динамічної елегантності. Примітна решітка радіатора з двох частин, по боках якої встановлено фігурні світлодіодні фари, випромінює потужний атлетизм. Загальне враження досконало доповнюють характерні світлодіодні протитуманні фари.
 

АТЛЕТИЧНИЙ СИЛУЕТ КУПЕ.

BMW 4 серії Гран Купе випромінює міць і атлетизм завдяки свої' витягнутій формі з пологою лінією даху та чіткими боками. Безрамні вікна — завдяки створюваному ними враженню легкості — підкреслюють стримано вигнутий силует і динамічний дизайн.
 

ВИРАЗНА ЗАДНЯ ЧАСТИНА.

Задня частина BMW 4 серії Гран Купе, підкреслена великим бампером із інтегрованими в нього вихлопними трудами, виглядає статечно та рішуче. Спроектовані заново подвійні світлодіодні задні фари привабливо підкреслюють ширину корпуса, акцентуючи увагу на динамічності форм.
 
 

 

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ САЛОН.

 

ЕЛЕГАНТНИЙ І СПОРТИВНИЙ.

В ексклюзивному салоні BMW 4 серії Гран Купе елегантність і спортивний характер поєднано з сучасною функціональністю. Численні інформаційні та комунікаційні технології, й високоякісні матеріали оздоблення салону, індивідуально підігнані до потреб водія, гарантують найвищий рівень комфортності та зручності. Додаткове підсвічування робить керування цим авто унікальним.

ОРІЄНТОВАНИЙ НА ВОДІЯ.

Багатофункціональне спортивне шкіряне кермо, що входить до стандартної комплектації, є серцем кокпіту, орієнтованого на потреби водія. Проекційний дисплей BMW Head-Up і новий багатофункціональний дисплей — вони обидва встановлюються як опція — стисло та чітко подають великий обсяг актуальної для водія інформації.

ДОСКОНАЛЕ ОЗДОБЛЕННЯ.

В елегантному оздобленні салону BMW 4 серії Гран Купе використовуються високоякісні та витончено оброблені матеріали. Насолодитись досконалим комфортом допоможуть високоякісні спортивні сидіння, оббиті вичиненою тонкою шкірою. Приємну атмосферу доповнюють привабливе оздоблення салону, висококласні деталі з хрому та контрастне шиття на панелі приладів.

 

 

 

 

Витрата палива та викиди СО2.

 • BMW M4 Купе:
  Витрата палива в л/100 км, у комбінованому циклі: 8,8 (8,3)
  Викиди СО2, г/км, у комбінованому циклі

  BMW 440i Гран Купе:
  Витрата палива в л/100 км, у комбінованому циклі: 6,8–6,6
  Викиди СО2, г/км, у комбінованому циклі: 159–154

  Цифри в дужках стосуються автомобіля з семиступінчатою коробкою передач М з подвійною муфтою зчеплення і системою Drivelogic.

  Дані щодо витрати палива визначено за їздовим циклом ЄЕК; вона залежить від вибраних розмірів колісних дисків і шин. Представлені для ілюстрації моделі включають у себе опційне обладнання.

  Додаткову інформацію про офіційні показники витрати палива та офіційні дані про питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в брошурі «Настанови щодо витрати палива та викидів CO2 нових легкових автомобілів», доступній без оплати в усіх точках продажів, у компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (за адресою Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany) або на сайті http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Показники не стосуються конкретно взятих автомобілів і не є елементом пропозиції; вони призначені тільки для порівняння автомобілів різних типів. Викиди CO2, що мають місце під час виробництва, а також при постачанні палива або енергії з інших джерел, на підставі Директиви 1999/94/ЄС при визначенні викидів CO2 не враховуються.

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.