BMW 4 серии Кабриолет

АТЛЕТИЧНИЙ +

Новий BMW 4 серии Кабріолет. Чотири значить більше.

BMW 4 серії Кабріолет: зловити сонячне проміння, відчути вітер і насолодитися цими особливими моментами водіння. Зі спортивною спритністю та динамічністю при русі, що супроводжуються вражаючим аеродинамічним дизайном і стильним обладнанням з безліччю інноваційних функцій. Максимальна сучасність визначає свободу на чотирьох колесах. 

 

Розгін 0–100 км/год за с. (BMW 430i Кабріолет)

6,4

Максимальна швидкість, км/год (BMW 430i Кабріолет)

250

Витрата палива, л/100 км, змішаний цикл (BMW 430i Кабріолет)

7,0–6,6

Викиди CO2 в г/км, змішаний цикл (BMW 430i Кабріолет)

162–154

Відкриття даху, в секундах (BMW 430i Кабріолет)

прибл. 20 с.

 

ЗАХОПЛЮЮЧА ШВИДКОХІДНІСТЬ.

Відчуйте свободу завдяки динаміці в формі, яку пропонує тільки BMW 4-й серії Кабріолет. Економічні двигуни з особливо високою тягою, типовий задній привід BMW, ідеальне розподіл навантаження між осями та опційна восьмиступінчата коробка передач із системою Steptronic забезпечують унікальне динамічне відчуття водіння. Все це доповнюють ідеальний контакт з дорогою та першокласний комфорт їзди.

 

«Ми робимо дуже емоційний дизайн, який є справжнім і перспективним».

АДРІАН ВАН ХОЙДОНК, ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР BMW GROUP

 

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ДИЗАЙН

ДОСКОНАЛІСТЬ У ДИЗАЙНІ.

Захоплюючий дизайн BMW 4 серії Кабріолет з відкритим або закритим жорстким дахом ― завдяки унікальному поєднанню спортивного зовнішнього вигляду, приємного стилю та потужної динаміки. Це робить кожну поїздку ще більш впевненою.

СПОРТИВНА ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА.

Передня частина BMW 4 серії Купе виглядає надзвичайно спортивно. Виразна подвійна решітка радіатора поєднується з елегантними світлодіодними фарами та відображає потужний атлетизм. Великі повітрозабірники з вбудованими світлодіодними протитуманними фарами доповнюють динамічний зовнішній вигляд.

АТЛЕТИЧНИЙ СИЛУЕТ КАБРІОЛЕТА.

Розтягнутий дизайн з окресленими боками підкреслює спортивну елегантність BMW 4 серії Кабріолет. Клиноподібний силует зливається з виразною задньою частиною та створює відчуття захоплюючої динамічності, яка однаково потужна, незалежно від того, відкритий дах чи закритий.

ВИРАЗНА ЗАДНЯ ЧАСТИНА.

Задня частина BMW 4 серії Купе вражає своєю солідністю і звертає на себе увагу потужним бампером з інтегрованими вихлопними патрубками. Оновлені двоскладні світлодіодні задні фари підкреслюють ширину кузова та динамічну мову форм.

 

 

ЛІНІЇ ОСНАЩЕННЯ BMW 4 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ.

Ви хочете зробити BMW 4 серії Кабріолет ще більш спортивним або ексклюзивним? Різні моделі та варіанти оснащення, а також опції програми BMW Individual пропонують широкі можливості для індивідуалізації. У повній відповідності до вашого смаку.

 

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІНТЕР'ЄР.

ЕЛЕГАНТНИЙ І СПОРТИВНИЙ.

Ексклюзивний салон BMW 4 серії Кабріолет поєднує в собі спортивний характер із сучасною функціональністю. Численні інформаційно-комунікаційні системи та орієнтований на водія салон, оздоблений високоякісними матеріалами і чудово пристосований до потреб водія, забезпечують найвищий рівень комфорту. Окрім того, комфортне підсвічування салону додатково сприяє створенню унікальної атмосфери для водіння.

З ОРІЄНТАЦІЄЮ НА ВОДІЯ.

Наявне в базовій комплектації спортивне шкіряне багатофункціональне кермо посідає центральне місце в орієнтованому на водія салоні. Проекційний дисплей BMW Head-Up Display та багатофункціональний дисплей на приладовій панелі доступні як інструмент й чітко відображають різноманітну інформацію, необхідну водієві під час руху. Навігаційна система Professional дозволяє вам залишатися на зв'язку з усім світом.

ДОСКОНАЛЕ ОЗДОБЛЕННЯ.

Елегантний салон BMW 4 серії Кабріолет відрізняється широким спектром сучасних високоякісних матеріалів з вишуканим оздобленням. Насолоджуйтеся ідеальним комфортом завдяки спортивним сидінням, обтягнутим високоякісною шкірою з технологією SunReflective, і з опційним підігрівом шиї. Приємну атмосферу додатково підкреслюють оздоблення деревом та акцентні вставки, стильні хромовані деталі та контрастні шви стібки прошиття на панелі приладів.

 

 ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО РОКУ.