bmw-2-series-gran-coupe

THE 2

НОВИЙ BMW 2 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ:
ВСІ ОСОБЛИВОСТІ

Неймовірний досвід: новий BMW 2 серії Gran Coupé представляє нову форму авторитету зі сміливим характером в компактному класі. Це перш за все безкомпромісна, орієнтована на продуктивність естетика, яка безпомилково розкриває свої амбіції. Чи не елегантний, а екстравагантний. Чи не звичайний, а надзвичайний. Відповідно до передових технологій та ідеально налаштованими динамічними характеристиками, BMW 2 серії Gran Coupe з легкістю виділяється з натовпу і йде своїм шляхом.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.6–7.5

Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 173–172

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ОСОБЛИВОСТЕЙ.

Дизайн, динаміка водіння та інноваційні технології BMW Coupe 2 серії Gran Coupé.

01 ЕКСТЕР’ЄР.

Емоційний екстер'єр BMW 2 серії Gran Coupé характеризується спортивним, прогресивним дизайном, безрамковими дверима і елегантним силуетом купе.

02 Салон.

Салон BMW 2 серії Gran Coupé вражає спортивною атмосферою преміум-класу і складною, орієнтованою на водія кабіною.

Новий BMW 2 серії Gran Coupe є втіленням компактного купе BMW нового покоління. Завдяки динамічно витягнутому силуету і високоякісним деталям, таким як безрамні двері, ця модель органічно доповнює ряд висококласних купе від BMW преміального дизайну. Новий BMW 2 серії Gran Coupe елегантний і спортивний, іноді навіть провокаційний, але завжди виключно привабливий.
Домашній Дюкеч, керівник відділу дизайну BMW

ПРИВЕРТАЄ УВАГУ.

Галерея з основними особливостями дизайну BMW 2 серії Gran Coupé в екстер'єрі та інтер'єрі.

BMW 2 серії Gran Coupé встановив нові стандарти. Від відмінної передньої частини через безкаркасні двері уздовж злегка похилої лінії даху до спортивної задньої частини зі світлодіодними задніми ліхтарями - елегантність поєднується з екстравагантністю. Салон вражає ексклюзивними деталями дизайну, високоякісними матеріалами і, при бажанні, повністю цифровою кабіною та центральним дисплеєм, кожен розміром 10,25 дюйма. У той же час такі особливості, як скляний дах Panorama, надають спортивному інтер'єру виняткове відчуття простору.


Споживання палива та викиди CO2.

  • Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 7.6–7.5
    Викиди СО2 в г/км (в поєднанні): 173–172

    Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

    Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

    Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.