Первое BMW 2 серии Купе.

ЗАХОПЛИВО НЕТРАДИЦІЙНИЙ.

Новий BMW 2 серії Купе.

Різкий, темпераментний, своєрідний. У BMW 2 серії Купе є все, що потрібно для спортивного купе. Його незрівнянний атлетичний дизайн символізує динаміку, яка робить його кращим у своєму класі. Його відрізняють ідеальний розподіл осьового навантаження 50:50 і потужні двигуни BMW TwinPower Turbo, а також елементи стратегії BMW EfficientDynamics. Найбільшу виразну динаміку можна відчути в M235i Купе, коли машина розганяється з місця до 100 км / год за 4,8 секунди. Вірний девізу: турбоудовольствіе за кермом.

Технічні характеристики

Потужність, кВт (к. С.) При об / хв (228i)

240 (326)/5800–6000

Витрата в змішаному циклі, л / 100 км (228i)

8.1 [7.6]

Розгін 0-100 км / ч, с (228i)

5.0 [4.8]

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ ДО КІНЦЯ.

 

BMW M240i Купе.

Неприборкане автоспортивне відчуття. Захоплююча динаміка, безмежна спритність. BMW M240i Купе дотримується свого крайнього прагнення у продуктивності в будь-якому аспекті. Ідеальна взаємодія численних високопродуктивних компонентів, таких як низька спортивна М-підвіска, спортивні М-гальма та спортивні трансмісії забезпечує першокласну насолоду від спортивних перегонів. Особливо у поворотах. Не дивно, адже BMW M240i Купе має у своєму арсеналі безкомпромісні потужні 340 к.с. (250 кВт).

Дизайн кузову. 

Більш атлетичний, більш стрункий, більш характерний. З кожним дизайнерським нюансом ретельно зосереджуючись, BMW 2 серії Купе підкреслює, що робить лідерів такими привабливими, завдяки яскравим лініям та структурованим поверхням. Характер і елегантність, свобода і сила. Ексклюзивний інтер'єр також наслідує цей прогресивний стиль. Нова експлуатаційна концепція з інтуїтивно організованими функціями забезпечує максимальну концентрацію для водіння в атмосфері спортивного дизайну.

Дізнатися більше про дизайн

Система допомоги водію.

BMW 2 серії Купе пропонує ряд інтелектуальних систем допомоги водіям, які полегшують життя. Система Driving Assistant з попередженням зіткнення та наїзду на пішоходів з функцією міського гальмування попереджає вас завчасно про інші транспортні засоби або пішоходів. Попередження про виїзд зі смуги реагує, коли ви випадково змінюєте смуги, а система контролю уваги рекомендує вам зробити перерву, якщо ви виявите будь-які ознаки втоми. А за допомогою активного круїз-контролю та системи інформування про обмеження швидкості ви завжди повністю контролюєте власну швидкість руху. Після того, як ви прибули до місця призначення, система допомоги при паркуванні дозволяє вам зручно припаркуватися.

Дізнатися більше про дизайн

Динаміка руху та ефективність. 

BMW 2 серії Купе має чіткий, радикальний меседж: динаміка до досконалості. І це об'єднує ті елементи, що визначають справжнє задоволення від водіння: спортивна дизайнерська конфігурація приводу на задні колеса, досконалий розподіл ваги по осям та двигуни, від яких викидається адреналін з самого першого моменту. Результат - чиста потужність, що забезпечує чудову керованість та вражаючу ефективність.

Дізнатися більше про динамічні характеристики

340 к. с.

Чиста сила, захоплююча потужність та вражаюча продуктивність. Двигуни нового BMW 2 серії Купе прискорюють як автомобіль, так і пульс його водія. Ефективні технології TwinPower Turbo забезпечують яскраве революційне відчуття водіння - до захоплюючих подих 340 к.с. (250 кВт) у новому BMW M240i Купе.

Дізнатися більше про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики

 

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.