bmw_1_m

THE 1

НОВИЙ BMW M135i xDRIVE: 306 К. С, 225 кВт, 450 H. M.

Пропонуючи більше продуктивності, більше стилю й більше задоволення від водіння, абсолютно новий BMW M135i xDrive встановлює нові стандарти. Його спортивна зовнішність демонструє це з особливими деталями, такими як спеціальна подвійна решітка радіатора M135i xDrive у вигляді сітки, задній спойлер М і дві 100-мм вихлопні труби. На дорозі BMW M135i xDrive задає тон: поєднання стандартного спортивного диференціала M Sport, BMW xDrive, трансмісії Steptronic Sport та рульового управління M Sports робить його кращим автомобілем у своєму класі з точки зору маневреності і поворотів. Цей впевнений автомобіль BMW 1 серії M, оснащений високооборотним 4-циліндровим бензиновим двигуном BMW M135i M TwinPower Turbo, пропонує новий рівень продуктивності й динаміки водіння.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

 

ЄДИНИЙ В СВОЄМУ РОДІ.

BMW M135i xDrive демонструє свої спортивні якості.

 

 

ВІДПОВІДАЮЧИ СВОЇЙ СИЛЬНІШІЙ СТОРОНІ.


Особливості дизайну BMW M135i xDrive в екстер'єрі та інтер'єрі.


Неймовірне втілення: спортивний і прогресивний дизайн нового BMW M135i xDrive, можливо, був створений спеціально для залучення захоплених поглядів в рекордно короткі терміни. Надзвичайно характерна передня частина з великими повітрозабірниками, видатною подвійною решіткою радіатора у вигляді сітки й похилими адаптивними світлодіодними фарами забезпечує незабутнє перше враження. Вражаючі 19-дюймові легкосплавні диски із динамічними контурами підкреслюють спортивний характер автомобіля. Ззаду домінують широкий задній фартух з дифузором та дві великі 100-мм вихлопні труби в кольорі сірого церію. Салон BMW M135i xDrive надихає так само швидко: сидіння M Sport, декоративне оздоблення з підсвічуванням й великий скляний дах Panorama створюють особливо динамічну та щедру атмосферу преміум-класу.

 

 
   
 
Вражаюче ефективний, особливо потужний: 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo виділяється через його чудові нарощування потужності і гладкі робочі характеристики в поєднанні зі спортивним звуком.
 
bmw_1_m

ШIСТЬ ПАЧОК.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo

Завдяки захоплюючої продуктивності двигуна BMW M135i xDrive гарантує зосереджену потужність на дорозі, забезпечує бездоганне відчуття спортивного автомобіля, що зачаровує з самого першого моменту. 

 

ВИТРАТА ПАЛИВА І ВИКИДИ CO2

 

Disclaimer reference invalid

 

 
 

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.