bmw_1

THE 1

НОВИЙ BMW 1 СЕРІЇ

Чисте прагнення: новий BMW 1 серії прибув, щоб привернути до себе захоплені погляди. Прогресивна мова дизайну виділяєть його з натовпу. Те ж саме стосується і його салону із сучасною атмосферою, яка надихає своєю першокласною якістю та відкритістю. Ефективні двигуни, передній привід, вперше представлений в новій BMW 1 серії, і новітні технології шасі гарантують враження від кермування, повні динаміки і маневреності, а інноваційні технології та системи допомоги водієві гарантують, що ви завжди доберетеся до пункту призначення безпечно й зручно.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

 

ПЕРЕВЕРШИВ УСІ ОЧІКУВАННЯ.

Дізнайтеся більше про дизайн, динаміку руху і технічні характеристики BMW 1 серії.

Абсолютно новий BMW 1 серії - молодий, неперевершений, міський. Компактні пропорції, плавна лінія даху і яскраві, динамічні лінії обіцяють маневреність і задоволення від водіння з першого погляду. Інтер'єр сучасний і точно структурований. Він пропонує пасажирам більше місця, ніж будь-коли раніше.
 

Домагой Дюкек, керівник відділу дизайну BMW.

 

ВПЕВНЕНИЙ У СОБІ НА ВСІ СТО.

Спортивний дизайн екстер'єру та інтер'єру BMW 1 серії.

Авторитет, який неможливо не впізнати: дизайн абсолютно нового BMW 1 серії залишає сильне враження як усередині, так і зовні. Усе починається з динамічної передньої частини з великою подвійною решіткою радіатора і широким переднім бампером. Чіткі контури проходять паралельно плавній лінії даху до характерної задньої частини. Преміальна натура BMW 1 серії продовжує проникати в салон. Тут пасажири можуть насолоджуватися щедро пропорційною і відкритою атмосферою благополуччя. Кабіна вражає ергономічно оптимізованими характеристиками обладнання та її систематично реалізованою орієнтацією на водія.
 
 
 
 
 

ЗАВЖДИ АВТОРИТЕТНИЙ.

Динамічно налаштований привід і технологія ходової частини BMW 1 серії.

 

Розгін 0-100 км/год в с (BMW M140i)

4.8 [4.6]

Максимальна швидкість в км/год (BMW M140i)

250

Витрата в л/100 км, комбінована (BMW M140i)

7.8 [7.1]

Викиди CO2 в г/км, комбіновані (BMW M140i)

 179–163

BMW M140i 5-дверний:
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 7.8
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 179

bmw_1

ШУКАЧ ГОСТРИХ ВІДЧУТТІВ.

bmw_1

ЦИФРОВЕ ПОКОЛІННЯ.

 

Випробуйте наступний етап безперебійної зв'язку: з виключно інтуїтивною операційною концепцією, інтелектуальними системами допомоги водієві й унікальними цифровими послугами в цьому класі, які забезпечують безпрецедентний досвід водіння. І з додатком, яке з'єднує ваш автомобіль з вашим смартфоном, тим самим відкриваючи абсолютно нові можливості в питаннях призначення та планування маршруту, ділового спілкування та розваг.

Витрата палива та викиди CO2.

Disclaimer reference invalid

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.