Яскраве враження аж до останнього стібка. Якщо видатні кольори кузова підкреслюють яскравий зовнішній вигляд BMW 8 серії Coupe, то розкішні матеріали зі стильною контрастною прострочкою та елегантні декоративні елементи доповнюють спортивний інтер'єр автомобіля, надаючи йому благородний вигляд. Це особливо помітно за перфорацією та спеціальною прострочкою багатофункціональних сидінь, пропонованих в якості опції. Поєднання високої якості виконання і кращих матеріалів дозволяє створити в салоні дивовижну спортивну і одночасно елегантну атмосферу.

BMW 840d xDrive (2):
Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 7,6-7,2
Викиди CO2, г/км (в змішаному циклі): 164-154

Технічні характеристики


Потужність, кВт (к.с.) при об. / Хв

390 (530)/5,500-6,000

Крутящий момент (Н.м), 1/хв

750/1,800-4,600

Розгін 0-100 км/год, с

3.7

Витрата палива і рівень викидів CO2.

 

BMW 840d xDrive (2):
Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 7,6-7,2
Викиди CO2, г/км (в змішаному циклі): 164-154

В даний час немає технічних даних для BMW M850i xDrive.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Значення показників, позначені індексом (2), є попередніми.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

BMW_8_series_coupe

 

BMW M850i xDrive повністю розкриває потенціал спортивних генів BMW 8 серії Coupe. 8-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo із робочим об'ємом 4,4 літра і потужністю 530 к.с. наочно демонструє це з кожним пройденим метром. Справжні гоночні характеристики автомобіля забезпечують такі рішення зі світу автоспорту, як два турбонагнітача Twinscroll, спеціальне покриття циліндрів і контури охолодження з роздільним керуванням. Оптимальну динаміку і відмінну тягу гарантують 20" колеса зі спортивною гумою (доступні опціонально замість Runflat), інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive з акцентом на задню вісь і диференціал M Sport. Також BMW M850i xDrive можна відрізнити за збільшеними воздухозабірниками, переднім спойлером, емблемі «M», боковими повітропроводами і заднім спойлером M. Від інших спортивних автомобілів цю модель відрізняють кольори та безліч елементів кольору «Сірий Церій». Серед них - рамка і ламелі фірмової решітки радіатору, накладки повітрязабірників, кришки зовнішніх дзеркал заднього виду, 20 " легкосплавні колісні диски, а також накладки на вихлопних патрубках.

BMW_8_series_coupe

Чиста динаміка, чисте прискорення, чисті емоції - завдяки 8-циліндровому бензиновому двигуну TwinPower Turbo з робочим об'ємом 4,4 літра і потужністю 530 к. с. BMW 8 серії Coupe здатний за рекордний час розігнати до межі як тахометр автомобіля, так і пульс водія. І найголовніше: чим складнішими є повороти, тим цікавіше керувати даним автомобілем. Ексклюзивні гоночні рішення, реалізовані в цьому розкішному спортивному купе, дозволяють вивести його потужність і точність на новий рівень. Також доступний спортивний рядний 6-циліндровий дизельний двигун TwinPower Turbo потужністю 320 к.с.

 
BMW_8_series_coupe

УНІКАЛЬНИЙ У ВСІХ ВІДНОСИНАХ.

BMW Individual.

Унікальність серед індивідуалістів: пакет оснащення BMW Individual дозволяє збагатити зовнішній вигляд нового BMW 8 серії Coupe, додавши ексклюзивне лакофарбове покриття, шкіряну обробку і елегантні декоративні планки.

 
 

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.