Досконалі характеристики та максимальне задоволення седану BMW 7 серії звертає на себе увагу значним виглядом, винятковою потужністю і максимальним комфортом. BMW 750Li з новим 8-циліндровим бензиновим двигуном BMW TwinPower Turbo та інтелектуальною системою повного приводу xDrive в стандартній комплектації народжений для того, щоб стати беззаперечним лідером. Емоційність елегантного дизайну й особлива атмосфера розкоші внутрішнього простору з високою якістю обробки, різноманітністю декоративних елементів і технічних інноваційних рішень піднімають нову модель на вершину класу «люкс». Елегантність зустрічає ексклюзивність. Розкіш зустрічає продуктивність.

Технічні характеристики

Завантажити каталог

BMW 750Li xDrive:

Витрати палива в л/100 км (в змішаному циклі):

10.2

Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі):

233

АТРИБУТИ СИЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ

 
BMW 7 Series
Дизайн передньої частини седана BMW 7 серії
BMW 7 Series
Системи допомоги водієві BMW.
BMW 7 Series
ЕКСКЛЮЗИВНІ МАТЕРІАЛИ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ

ТЯЖІННЯ СИЛЬНОЇ ОСОБИСТОСТІ

 
BMW 7 Series
Максимальні характеристики

Нас надихає бажання перевершити конкурентів. Саме така мета і стояла перед творцями BMW M760Li xDrive з потужним двигуном V12. У поєднанні з пакетом M Sport і декоративними елементами кольору «Cerium Grey» автомобіль отримує ще більш динамічного вигляду. З першого погляду увагу привертають вражаючі повітрозабірники в широкому передньому бампері. Враження значного характеру визначає саме дизайн передньої частини кузова, потім воно посилюється завдяки ексклюзивним легкосплавними колісними дисками, дзеркалами заднього виду в кольорі «Cerium Grey», написи «V12» на задніх стійках кузова і вихлопних патрубків.

BMW 7 Series
 Природжений лідер

Повністю в курсі справи з перших секунд спілкування: з розумним помічником BMW Intelligent Personal Assistant в BMW 7 серії немає нічого неможливого. Знайти певне місце або прочитати електронного листа, не відриваючись від водіння: функція «ОК, BMW» зробить процес управління системами автомобіля природними. При цьому інформація та можливості всіх додатків і сервісів BMW завжди знаходяться в актуальному стані завдяки Remote Software Upgrade. А що входять до асистент водіння Professional передові системи допомоги водієві, такі як асистент управління, система утримання смуги руху, асистент паркування Plus, інноваційний асистент руху заднім ходом - готові прийти на допомогу водієві, в будь-який час, в будь-якій ситуації.

BMW 7 Series
Більш потужна присутність. вражаюча неповторність

Унікальність характеру очевидна відразу: ви дізнаєтеся BMW 7 серії Седан Individual з першого погляду. Вражаючі легкосплавні колісні диски з W-подібними спицями двокольорового Ferric Grey і лакофарбове покриття кольору Aventurin Red додають елегантності і підкреслюють значимість вигляду. Перше враження посилює внутрішній простір: при посадці в автомобіль вас зустрічають алюмінієві накладки на порогах з підсвічується написом «BMW Individual». В оформленні інтер'єру все говорить про неймовірну розкоші - від ексклюзивної шкіряної оббивки до різних варіантів обробки стелі і декоративних планок. Неповторний характер для яскравих індивідуальностей.

BMW 7 Series
Підключається гібрид BMW 745E

Підключається гібрид BMW 745e об'єднує найкраще від обох світів: значні експлуатаційні характеристики 6-циліндрового двигуна і неймовірна ефективність високовольтної акумуляторної батареї нового покоління. Ключову роль в роботі гібридної системи грає інноваційний електромотор, агрегатований з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Саме він забезпечує рух зі швидкістю до 140 км / ч в режимі використання виключно електричної енергії. Вражаюча економічність в поєднанні з дивовижною динамікою.

 
 
 

ВИТРАТА ПАЛИВА І РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO2.

 

 

Седан BMW 750Li xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 233

Седан BMW M760Li xDrive Sedan:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 13.0
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 297

Седан BMW 745e Sedan:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 2.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 56

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

 

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.