BMW 6 серии GT

ОСОБЛИВЕ РІШЕННЯ.

BMW 6 серії GT.

BMW 6 серії Gran Turismo виділяється своєю унікальною елегантністю і виключно просторим, розкішно оформленим салоном. Його чудові ходові якості гарантують спортивну динаміку та найвищий комфорт в далеких подорожах. Цей автомобіль говорить сам за себе, будучи еталоном сучасного дизайну і доставляючи максимум задоволення в великих подорожах.

BMW 640i xDrive модель Gran Turismo
Витрата палива в л/100км (комбінована): 8,2 – 7,7
Викид СО2 в г/км ( (комбінований) 187-177

Технічні характеристики


Потужність двигуна в кВт (PS) на 1 / хв (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

250 (340)/5,500–6,500

Крутний момент двигуна (Нм) на 1 / хв (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

450/1,380–5,200

Прискорення 0-100 км / год у сек (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

5.3

BMW 6 серії Gran Turismo орієнтується на вимогливих клієнтів, які надають великого значення індивідуальності, елегантності та видатному комфорту.

АДРИАН ВАН ХОЙДОНК, СТАРШИЙ ВИЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ BMW GROUP DESIGN
BMW 6 серии GT

ДОСКОНАЛА ФОРМА.

Екстер'єр BMW 6 серії GT.

Дізнайся більше

Пластичні форми і витягнутий силует надають BMW 6 серії Gran Turismo вражаючу імпозантність. Енергійно підтягнуті поверхні утворюють контраст з м’яко низхідною лінією даху, яка надає автомобілю елегантного і спортивного вигляду. Виразна задня частина кузова підкреслює динаміку цієї неординарної концепції автомобіля.

BMW 6 серии GT

СТИЛЬНИЙ КОМПАНЬЙОН.

Комфорт під час подорожі в BMW 6 серії GT.

Комбінація елегантності, простору і комфорту робить BMW 6 серії GT еталоном стилю для далеких поїздок. Активні технології ходової частини дозволяють реалізувати неперевершені ходові якості - для вражаючої маневреності на будь-яких швидкостях.

«BMW 6 серії GT демонструє сучасну альтернативну концепцію автомобіля»

МІХАЕЛЬ МАРКЕФКА – ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР ЕКСТЕР’ЄРУ АВТОМОБІЛІВ BMW
BMW 6 серии GT

ПЕРСОНАЛЬНИЙ АВТОПІЛОТ BMW.

Інтелектуальна система допомоги водієві від BMW.

Все перед очима: асистент водіння Плюс від BMW персонального автопілота, ви завжди будете мати вашого персонального помічника на борту. Пакет, що складається з інтелектуальних систем допомоги водієві, підтримує вас у монотонних ситуаціях руху, або на ділянках доріг з паганим оглядом і підвищує безпеку та комфорт у вашому BMW 6 серії Gran Turismo.