JSPECIFICATIONS

BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Атлет в бізнес-класі.

Його місія - встановлювати нові стандарти. BMW 5 серії є втіленням сучасного бізнес-седана. Завдяки своєму динамічному і одночасно елегантному зовнішньому вигляду він перевершує всі вимоги, що пред'являються сьогодні до автомобілів цього класу: спортивна естетика і задоволення від водіння укупі з новітніми інтелектуальними технологіями.

Технічні характеристики 

Розгін 0-100 км / ч, с. (BMW 540i Седан)  

5,1

Витрата палива в змішаному циклі, л / 100 км (BMW 540i Седан)

6,9–6,5

Викид CO2, г / км (BMW 540i Седан)

159–149

НЕЙМОВІРНО ВИСОКА
ДИНАМІКА.

Потужні двигуни BMW TwinPower Turbo, оптимально полегшена конструкція, інтегральне активне рульове управління для першокласної керованості і маневреності, а також режим Adaptive: BMW 5 серії орієнтований на отримання незабутнього атлетичного відчуття від кожної поїздки - щоб завжди залишатися безперечним фаворитом конкурентної гонки.

«BMW 5 Серії - це досконале поєднання спортивної динаміки і елегантності. І тому він є ідеальним бізнес-седаном».

 

Адріан ван Хойдонк, старший віце-президент по дизайну BMW Group

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ.

Система управління BMW 5 серії Седан.

«Ексклюзивні матеріали, приголомшливий рівень комфорту і зручні системи управління гарантують повний спокій під час подорожі».

 

Карім Хабіб, шеф-дизайнер автомобілів BMW

ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ
ПОМІЧНИК.

Асистент водіння Plus стане вашим кращим помічником. Ви можете спокійно довірити йому виконання важливих, але монотонних завдань. Він забезпечує можливість автоматизованого руху в дорожніх пробках, щільному потоці транспорту або в далеких поїздках. Навіть при перестроюванні в інший ряд ви і ваш автомобіль будете в надійних руках.

КРАЩА ОПРАВА ДЛЯ
ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ.

Дизайн салону BMW 5 серії Седан.

Витрата палива і викиди CO2

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані витрати розраховуються по їздовому циклу ECE.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи і попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).

* Інформація про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів є орієнтовною і надається для довідки і не є публічною офертою. Точну інформацію про ціни, умови спецпропозицій, комплектації і фактичну наявність автомобілів можна отримати по телефону 0412 433 777 або безпосередньо в автосалоні компанії "Форвард Класик" за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А.